Co dzisiaj latalo nad kołobrzegiem ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez macsurf » środa, 3 maja 2006, 23:56

Raczej nie nazwalbym tego kiwaniem - poprostu łagodny lot.
Robilem 2 seriie fotek wiec mniej wiecej widac w jakich kierunkach poruszal sie ten bajer.
Ktos kto byl w Ustroniu to napewno powie co to był za efekt :)
macsurf
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): środa, 3 maja 2006, 22:31

Postprzez Didi » czwartek, 4 maja 2006, 08:07

Sath kilka lat temu w kolobrzegu lataly 2 kregi jeden byl umieszczony mniejszej mocy na porcie jachtowym a drugi na hotelu bodajze Heban niedaleko GRYF'a.

W ustroniu Morskim przez kilka lat w wakacje jak przyjezdzalo wesole miasteczko tez lataly kregi oni mieli cholernie silna lampe i nie raz wyjezdzajac juz z kolobrzegu bylo widac smugi na niebie.
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » czwartek, 4 maja 2006, 09:10

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

UFO :lol:

zaraz spadnę z fotela :lol:

DJ dobrze, że wyjaśniełeś co latało nad Kołobrzegiem :lol:

Szkoda, że nie widziałam tego UFO :lol:

W Sylwestra też widziałam UFO, i to nawet więcej niż jedno :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Sidney » czwartek, 4 maja 2006, 21:42

Basketman napisał(a):Gdy wszedłem w ten topic i zacząłem czytać - zadzwonił mój telefon. Mam dzwonek z tytułowym kawałkiem "Z Archiwum X" :shock:
[beeep] mać.


hehe :) tez kiedys mialem dzwonek z x files i glosnosc prawie na maksa ustawiona i ok 3 w nocy dzwoni telefon a Ty spisz to wtedy to jest schiz na maksa ;/
Sidney
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): sobota, 18 lut 2006, 21:50
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez Wirnik » czwartek, 4 maja 2006, 21:47

...samolot mieł kłopoty ze skrzynią biegów...jedynka zeskakiwała na wsteczny...i odwrotnie...
Wirnik
Dyskutant
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 21:26

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości