Moje motto, na dziś, jutro.....

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » piątek, 28 kwi 2006, 10:30

Biały napisał(a):A jednak sie sprawdza

NIGDY NIE UFAJ KOBIECIE :(

[center]***[/center]
Ehh... no tak... tylko to działa też w drugą stronę... będzie dobrze :przytul:

Hmm... a moje? mimo wszystko:

"wierzę w miłość- nie przestanę..."
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Suzy » sobota, 29 kwi 2006, 15:50

"W całym życiu szanuj prawdę tak, by Twoje słowa były bardziej wiarygodne od przyrzeczeń innych" (Isokrates)
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez padalec » sobota, 29 kwi 2006, 17:37

"Wódka jest lepsza od piwa - ma więcej mocy." (Pitokrates)
padalec
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 19:36

Postprzez Tisaja » niedziela, 30 kwi 2006, 10:36

"Życie jest jak pudełko czekoladek-musisz jeść szybko,bo zanim sie obejrzysz-straci ważność" :P
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez kamila » niedziela, 30 kwi 2006, 11:42

:twisted: {róże pachną zawodowo} Lec.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nemo » niedziela, 30 kwi 2006, 12:17

''(.....)Jak podstawa drzew sa konary, tak podstawa szkół byly, sa i beda WAGARY!"

''Take me down
To the paradise city
Where the grass is green
(....)
Take me home '' (G'N'R)
:twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Adusss » niedziela, 30 kwi 2006, 19:08

'' Bo w sercu czlowieka jest taka dziwna moc,
ze z nadzieja czeka slonca choc na ziemi jest noc '' :oops:
Adusss
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 18 lut 2006, 21:53

Postprzez Dreams » niedziela, 30 kwi 2006, 19:10

TISAJA napisał(a):"Życie jest jak pudełko czekoladek-musisz jeść szybko,bo zanim sie obejrzysz-straci ważność" :P


To jest jak carpe diem, tylko inaczej podane... :) Ale popieram, popieram... :girl:
Dreams
 

Postprzez kompres » niedziela, 30 kwi 2006, 23:11

"Jeśli jest w pobliżu coś ważniejszego niż moje ego- proszę to natychmiast aresztować i rozstrzelać"
Douglas Adams
kompres
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa, 26 kwi 2006, 20:49

Postprzez kompres » poniedziałek, 1 maja 2006, 23:34

Zasłyszane i przyswojone:
Największy wstyd to zabić się spadając ze swojego ego na swoje IQ.
kompres
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa, 26 kwi 2006, 20:49

Postprzez Dreams » wtorek, 2 maja 2006, 07:26

Zawsze, gdy coś przeczytam i mi się spodoba, to zastanawiam się czy polega na prawdzie. Teraz wiem, że jak juz coś mnie zainteresuje, to znaczy, że jednak na pradzie polega... A to przykład

" Mężczyźni, kto ich zrozumie? Gdy kochamy, mają nas dosyć, a wystarczy ich porzucić, by zaczeli swój godowy taniec"... /I.Durka/
Dreams
 

Postprzez kompres » wtorek, 2 maja 2006, 11:35

To ja dziś tak:
Rozum to jedyna rzecz na świecie rozdzielona sprawiedliwie: każdy myśli, że ma go dostatecznie dużo! :)
kompres
Rozgrzewa się
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa, 26 kwi 2006, 20:49

Postprzez Suzy » środa, 3 maja 2006, 00:55

... "zamienię poczucie humoru na powód do śmiechu" ...
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości