Biały napisał(a):A jednak sie sprawdza
NIGDY NIE UFAJ KOBIECIE
[center]***[/center]
Ehh... no tak... tylko to działa też w drugą stronę... będzie dobrze
Hmm... a moje? mimo wszystko:
"wierzę w miłość- nie przestanę..."
Biały napisał(a):A jednak sie sprawdza
NIGDY NIE UFAJ KOBIECIE
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości