Marcin napisał(a):Gdzie w Kołobrzegu można pstryknąc fajny plener ślubny??


Marcin napisał(a):to pytam forumowych fotografów![]()
Gdzie w Kołobrzegu można pstryknąc fajny plener ślubny?? Plener pomiędzy kościołem, a weselem.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości