plener ślubny - gdzie w kołobrzegu??

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

plener ślubny - gdzie w kołobrzegu??

Postprzez Marcin » środa, 26 kwi 2006, 14:09

Gdzie w Kołobrzegu można pstryknąc fajny plener ślubny??
Marcin
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 26 kwi 2006, 14:07

Postprzez Flo » środa, 26 kwi 2006, 14:13

moj brat mial standardowo na plazy, ale przy zachodzacym sloncu. Fajne zdjecie wyszlo gdy postacie odbijaly sie w wodzie - ale to musialby sie zrobic znow taki brodzik, by moc takie odbicie uchwycic
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Marcin » środa, 26 kwi 2006, 15:14

chodzi mi o jakieś typowe miejsca na te pore roku...
Marcin
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 26 kwi 2006, 14:07

Postprzez Koala » środa, 26 kwi 2006, 15:41

W Dobrzycy hortulius :D
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Marcin » środa, 26 kwi 2006, 15:42

a taki krótki plener, między kosciołem, a weselem??
Marcin
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 26 kwi 2006, 14:07

Postprzez Koala » środa, 26 kwi 2006, 15:44

port jeszcze nie jest tak zielono okolice partku nadmorskiego ratusz...
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez BLAaa » środa, 26 kwi 2006, 18:20

Ja miałem dwa. jeden przy Arce na plazy i na ich "trawniku" (fajne krzaki tam mają jak jest cieplej.
Drugi plener w Budzistowie przy kościółku, przy takim lekko zachodzącym słońcu. Boski.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Re: plener ślubny - gdzie w kołobrzegu??

Postprzez RUDA » środa, 26 kwi 2006, 19:34

Marcin napisał(a):Gdzie w Kołobrzegu można pstryknąc fajny plener ślubny??


Proponowałabym zapytac naszych
forumowych fotografów
a z tego co się orientuję
to mamy ich tu kilku :) ;)
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Marcin » środa, 26 kwi 2006, 21:36

to pytam forumowych fotografów :D
Gdzie w Kołobrzegu można pstryknąc fajny plener ślubny?? Plener pomiędzy kościołem, a weselem.
Marcin
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 26 kwi 2006, 14:07

Postprzez Olga » środa, 26 kwi 2006, 22:17

Hmmm ..... szkoda, że to musi być sam Kołobrzeg a nie np. bliskie okolice Kołobrzegu. Wtedy poleciłabym Jezioro Kamienica.
Z jeziorem związana jest legenda o zatopionym mieście, według której gdy zbliżają się Święta Wielkanocne z głębi jeziora słychać dźwięki kościelnych dzwonów, a w pewien jeden dzień w roku poziom wody jest tak niski, że widać czubek wieży kościoła.
Fajne miejsce na ślubne fotki :miłość:

Co prawda znam te tereny tylko z okresu jesieni, ale sądzę, że wiosną jest tam równie pięknie :zakochany:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez RUDA » piątek, 28 kwi 2006, 20:30

Marcin napisał(a):to pytam forumowych fotografów :D
Gdzie w Kołobrzegu można pstryknąc fajny plener ślubny?? Plener pomiędzy kościołem, a weselem.


wiem przeciez ze pytasz :D
ale mialam raczej na mysli
fotografow ktorzy maja tu swoje galerie
np.: MARKO, FIDO, WZT, KAUCZ, CHRZANO, BRUNO ;)

z tego co widze to zaden z nich nie odpowiedzial na twoje pytanie...... :aniolek:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości