
SatH^Raa napisał(a):Flo napisał(a):wojtas17 napisał(a):w Antidotum mogliby muzyke zmienić, wtedy bym zaczął chodzić
mysle ze specjalnie dla Ciebie zmienia, frontem do klienta
Ostatnio zapodali taki zestaw, że totalnie knajpy nie poznałem. Serio.
SatH^Raa napisał(a):Flo napisał(a):SatH^Raa napisał(a):Flo napisał(a):wojtas17 napisał(a):w Antidotum mogliby muzyke zmienić, wtedy bym zaczął chodzić
mysle ze specjalnie dla Ciebie zmienia, frontem do klienta
Ostatnio zapodali taki zestaw, że totalnie knajpy nie poznałem. Serio.
in plus czy in minus?
Zależy od nastroju, towarzystwa no i gustu przede wszystkim. Słyszałem m.in. Moloko, Bjork i inne "smęcenie".

Mafi napisał(a):[center]***[/center]
Jedyne chyba co mi w Anti nie pasuje to godzina otwarcia
Powinno być od 20.00 i już, a nie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości