imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » poniedziałek, 24 kwi 2006, 13:05

tak, dziś trzeba się "wyluzować", niekoniecznie w domu :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez wojtas17 » poniedziałek, 24 kwi 2006, 13:07

w Antidotum mogliby muzyke zmienić, wtedy bym zaczął chodzić
wojtas17
Bywalec
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 2 kwi 2006, 17:38

Postprzez Flo » poniedziałek, 24 kwi 2006, 13:09

wojtas17 napisał(a):w Antidotum mogliby muzyke zmienić, wtedy bym zaczął chodzić


mysle ze specjalnie dla Ciebie zmienia, frontem do klienta :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » poniedziałek, 24 kwi 2006, 13:15

SatH^Raa napisał(a):
Flo napisał(a):
wojtas17 napisał(a):w Antidotum mogliby muzyke zmienić, wtedy bym zaczął chodzić


mysle ze specjalnie dla Ciebie zmienia, frontem do klienta :)

Ostatnio zapodali taki zestaw, że totalnie knajpy nie poznałem. Serio.


in plus czy in minus?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » poniedziałek, 24 kwi 2006, 13:36

SatH^Raa napisał(a):
Flo napisał(a):
SatH^Raa napisał(a):
Flo napisał(a):
wojtas17 napisał(a):w Antidotum mogliby muzyke zmienić, wtedy bym zaczął chodzić


mysle ze specjalnie dla Ciebie zmienia, frontem do klienta :)

Ostatnio zapodali taki zestaw, że totalnie knajpy nie poznałem. Serio.


in plus czy in minus?

Zależy od nastroju, towarzystwa no i gustu przede wszystkim. Słyszałem m.in. Moloko, Bjork i inne "smęcenie".


imho minus :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » poniedziałek, 24 kwi 2006, 13:45

[center]***[/center]
Jedyne chyba co mi w Anti nie pasuje to godzina otwarcia ;p

Powinno być od 20.00 i już, a nie... :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » poniedziałek, 24 kwi 2006, 13:47

Mafi napisał(a):[center]***[/center]
Jedyne chyba co mi w Anti nie pasuje to godzina otwarcia ;p

Powinno być od 20.00 i już, a nie... :)


prawda, nawet od 19, a nie potem ludzie musza stac i marznac do 21
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » poniedziałek, 24 kwi 2006, 22:32

kamila napisał(a):tak, dziś trzeba się "wyluzować", niekoniecznie w domu :twisted:

masz powody, moje gratulacje kamilka, mowilem ze bedzie dobrze :) az wypije za ciebie przy najblizszej okazji
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez wojtas17 » poniedziałek, 24 kwi 2006, 22:51

właśnie wracam od kolesia, było pare browarów, przy dobrym w sumie filmie na polsacie hehe
wojtas17
Bywalec
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 2 kwi 2006, 17:38

Postprzez kamila » wtorek, 25 kwi 2006, 04:45

kulA napisał(a):masz powody, moje gratulacje kamilka, mowilem ze bedzie dobrze :) az wypije za ciebie przy najblizszej okazji
dzięki :przytul:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 1 gość