TISAJA napisał(a):"Poddaj się pragnieniu, które w Twoim sercu jest,pokusie odkrywanej raz po raz na jakiś czas..."
Motto na.... hmmm.... na jakiś czas

dla mnie caly tekst tej piosenki jest mottem przewodnim
hasło na dziś? hmm.. [Do odważnych świat należy!] - może nic odkrywczego, ale jakże na czasie...
a tak poza tym jest wiele pieknych sentencji, w ktorych mozna znalezc cos dla siebie,
Podobaja mi sie np.
"Tylko nieznane przeraża człowieka. Ale dla tego, kto stawia mu czoło ono już nie jest nieznane" /Antoine de Saint-Exupery
"Bez magii świat ten byłby nie do zniesienia" / Herman Hesse
i tak po "cynicznemu" w duchu Diogenesa: "Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej"... hyh

/Edziu Stachura