Moje motto, na dziś, jutro.....

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez padalec » piątek, 21 kwi 2006, 16:50

Chlapniem, bo oklapniem. (autor nieznany)
padalec
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 19:36

Postprzez cichy » piątek, 21 kwi 2006, 18:56

a mnie to rybka :twisted: :twisted: :twisted:
a zycie i tak jest piekne :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Tisaja » piątek, 21 kwi 2006, 21:35

"Poddaj się pragnieniu, które w Twoim sercu jest,pokusie odkrywanej raz po raz na jakiś czas..."
Motto na.... hmmm.... na jakiś czas ;)
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez yennefer » piątek, 21 kwi 2006, 23:08

TISAJA napisał(a):"Poddaj się pragnieniu, które w Twoim sercu jest,pokusie odkrywanej raz po raz na jakiś czas..."
Motto na.... hmmm.... na jakiś czas ;)


dla mnie caly tekst tej piosenki jest mottem przewodnim ;)

hasło na dziś? hmm.. [Do odważnych świat należy!] - może nic odkrywczego, ale jakże na czasie... 8)

a tak poza tym jest wiele pieknych sentencji, w ktorych mozna znalezc cos dla siebie,
Podobaja mi sie np.
"Tylko nieznane przeraża człowieka. Ale dla tego, kto stawia mu czoło ono już nie jest nieznane" /Antoine de Saint-Exupery
"Bez magii świat ten byłby nie do zniesienia" / Herman Hesse :roll:
i tak po "cynicznemu" w duchu Diogenesa: "Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej"... hyh :twisted: /Edziu Stachura
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Sędzia Czesław » sobota, 22 kwi 2006, 10:36

FiDo napisał(a):nie ufaj nikomu

Niezbyt optymistyczne spojrzenie...
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Nemo » sobota, 22 kwi 2006, 19:15

"Żyja tak ,aby nikt nigdy przez ciebie nie płakał". (zasłyszne)
"Starajmy sie tak życ ,by gdy przyjdzie nam umierac żałował nas nawet właściciel zakładu pogrzebowego."
''Macie 3 rodzaje przyjaciół: przyjaciół, którzy was kochają, przyjaciół , którzy się wami nie przejmują i przyjaciół , którzy was nienawidzą'' (Nicolas de Chamfort) :twisted:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Mariol » sobota, 22 kwi 2006, 20:20

"... iść przez życie z nieznikającym uśmiechem na twarzy..." (Mariol)
Mariol
 

Postprzez bezAMBICJI » sobota, 22 kwi 2006, 20:42

Motto na dziś:

Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone.

:oops: :cry: :oops:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości