1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Sędzia Czesław » piątek, 7 kwi 2006, 20:07

Jak możesz ich tak dobijać. Nie kopie się leżącego! :P
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez fern » sobota, 8 kwi 2006, 14:59

Trzeba im to uświadomić :X
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Mariol » sobota, 8 kwi 2006, 19:32

fern napisał(a):Trzeba im to uświadomić :X

Oj nie trzeba nie trzeba... jesteśmy wystarczająco uświadomieni...
Mariol
 

Postprzez fern » sobota, 8 kwi 2006, 19:40

No ale to zawsze 'podniesie na duchu i doda Wam skrzydeł' :)
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Mariol » sobota, 8 kwi 2006, 19:45

fern napisał(a):No ale to zawsze 'podniesie na duchu i doda Wam skrzydeł' :)

na których wzlecimy w dół... :oops:
Mariol
 

Postprzez Sędzia Czesław » poniedziałek, 10 kwi 2006, 20:42

Mariol napisał(a):na których wzlecimy w dół... :oops:


I odbijecie się od dna do góry
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 19 kwi 2006, 17:04

wie ktos moze czemu tak wlasciwie zakonczenie roku robia nam w czwartek? tak szybko chcecie sie pozbyc maturzystow? [smilie=shifty.gif]
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Olcia » środa, 19 kwi 2006, 18:50

redlovebloodgirl napisał(a):wie ktos moze czemu tak wlasciwie zakonczenie roku robia nam w czwartek? tak szybko chcecie sie pozbyc maturzystow? [smilie=shifty.gif]


szczerze? :lol: :twisted:
uff.. będzie teraz więcej miejsca na korytarzach, ludzie nie będą się pchać na schodach i najważniejsze.. mniejsze kolejki w bufecie... :mg: czasem zatęsknimy za Wami :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Sędzia Czesław » środa, 19 kwi 2006, 19:49

Olcia napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):wie ktos moze czemu tak wlasciwie zakonczenie roku robia nam w czwartek? tak szybko chcecie sie pozbyc maturzystow? [smilie=shifty.gif]


szczerze? :lol: :twisted:
uff.. będzie teraz więcej miejsca na korytarzach, ludzie nie będą się pchać na schodach i najważniejsze.. mniejsze kolejki w bufecie... :mg: czasem zatęsknimy za Wami :twisted:


Przypomnę Ci to za 2 lata :P
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Peny » piątek, 21 kwi 2006, 14:28

My koniec roku mielismy jakos w polowie kwietnia, wiec nie narzekajcie :P
A przy okazji, to wszystkim Maturzystom zycze powodzenia na maturach, poplatania języka i polamania czarnych dlugopisow :)
pamietajcie, matura to bzdura :]
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Mariol » poniedziałek, 24 kwi 2006, 14:27

Ponownie poruszmy temat końca roku maturzystów... Mam tylko jedno pytanie...
Dlaczego 1 czerwca...?????? :cry: :cry: :cry:

Słyszałam, że to tylko z powodu testów gimazjalnych - że nie będzie czasu na uprzątnięcie ławek i przygotowanie akademii...
Ja poprosze o moje świadectwo bez wielkiej pompy <czyt. akademii> a jeśli nie można się bez niej obejść to ja chętnie pomogę w sprzątaniu... bylebym miała moje świadectwo... Kiedy będziemy je trzymać już w łapkach to będziemy trochę spokojniejsi o naszą przyszłość na studiach... I możemy już złożyć nasze dokumenty na studia i przeżyjemy dalszą część wakacji <tzn. czerwiec i połowe lipca> ze spokojem nie martwiąc się że coś trzeba jeszcze załatwić...
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 24 kwi 2006, 15:35

Mariol..
kolejna zmiana-zakonczenie w piatek
kocham ta szkole :...: [smilie=guns.gif]
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » poniedziałek, 24 kwi 2006, 16:02

Kolejna nieodwołalna decyzja...?? :evil:
Ja też ją kocham... Coraz bardziej... [smilie=rant.gif] [smilie=shoot2.gif]

A skąd wiesz??
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 24 kwi 2006, 17:31

a bo jak widac niepotrzebnie zostawalam kilka godz w kg...i jak odwiedzilam szkole po 15 to sie dowiedzialam ze na 7godz lekcyjnej zapadla nowa decyzja...
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez wojtas17 » poniedziałek, 24 kwi 2006, 17:35

wszyscy z czerwonego to kujony
wojtas17
Bywalec
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 2 kwi 2006, 17:38

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 9 gości