
![shifty [smilie=shifty.gif]](./images/smilies/shifty.gif)
redlovebloodgirl napisał(a):wie ktos moze czemu tak wlasciwie zakonczenie roku robia nam w czwartek? tak szybko chcecie sie pozbyc maturzystow?
czasem zatęsknimy za Wami 
Olcia napisał(a):redlovebloodgirl napisał(a):wie ktos moze czemu tak wlasciwie zakonczenie roku robia nam w czwartek? tak szybko chcecie sie pozbyc maturzystow?
szczerze?![]()
![]()
uff.. będzie teraz więcej miejsca na korytarzach, ludzie nie będą się pchać na schodach i najważniejsze.. mniejsze kolejki w bufecie...czasem zatęsknimy za Wami

????
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości