[Praca] Poszukiwani elektrycy

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

[Praca] Poszukiwani elektrycy

Postprzez Flo » piątek, 21 kwi 2006, 09:47

Dwie kolobrzeskie firmy zatrudnia elektrykow, gwarantowana stala praca

Bezrobocie jest a nie mozna znalezc elektrykow!!

Info na pw
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ewe » piątek, 21 kwi 2006, 09:54

Może proponują zbyt skromnie . Np: 800zł netto za 8 godz. tyrki na budowie . Firmy same są temu winne jak nie szanowały wcześniej fachowców to teraz szukaja .
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez ewe » piątek, 21 kwi 2006, 09:55

Ale to bardzo dobry pomysł FLO założenie takiego tematu , może wielu pomóc
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Flo » piątek, 21 kwi 2006, 09:57

ewe napisał(a):Może proponują zbyt skromnie . Np: 800zł netto za 8 godz. tyrki na budowie . Firmy same są temu winne jak nie szanowały wcześniej fachowców to teraz szukaja .


Nie domniemaj lepiej :)

Jesli ktos ma kwalifikacje to i odpowiednio zarabia, znam obie firmy dobrze i pracownicy nie narzekaja na place

Po prostu brakuje w miescie ludzi znajacych sie na robocie.

Przychodzili ludzie owszem, ale po kilku dniach z nich rezygnowano bo mieli za male kwalifikacje


Poszukiwania sa jak najbardziej powazne, zainteresowani moga sie u zrodla dowiedziec wiecej, wystarczy chciec sie dowiedziec, to akurat nic nie kosztuje
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ewe » piątek, 21 kwi 2006, 10:25

To będzie chyba coraz częstszy problem w całej Polsce , problem ze znalezieniem fachowca . Tak poprzedni Rząd zachęcał do wyjazdów ,że zabrakło u nas fachowców .
Zauważyłem ,że na zachodzie też liczy się język i fach w "ręku". Natomiast wbrew temu ,co się mówi u nas nie liczy się wykształcenie.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Flo » piątek, 21 kwi 2006, 10:26

sluchaj jesli elektryk zna sie na robocie i ma uprawnienia to zawsze znajdzie w Polsce robote, gorzej z tymi ktorzy musza podczas pracy lyknac cos mocniejszego albo chca zarabiac tyle zeby raz w tygodniu odwiedzac Jamajke :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości