Dwie kolobrzeskie firmy zatrudnia elektrykow, gwarantowana stala praca
Bezrobocie jest a nie mozna znalezc elektrykow!!
Info na pw
ewe napisał(a):Może proponują zbyt skromnie . Np: 800zł netto za 8 godz. tyrki na budowie . Firmy same są temu winne jak nie szanowały wcześniej fachowców to teraz szukaja .

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości