radyjka internetowe

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

radyjka internetowe

Postprzez Demurrer » środa, 19 kwi 2006, 19:00

Jakie znacie radyjka internetowe, jakie słuchacie? Co byście polecili?
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez chooper » środa, 19 kwi 2006, 19:29

...ja zawsze stacje radiowe dobieram z tej strony ;)
Avatar użytkownika
chooper
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Colberg » środa, 19 kwi 2006, 19:50

chooper napisał(a):...ja zawsze stacje radiowe dobieram z tej strony ;)


No i wszystko na temat... To wybór optymalny :)
Zresztą ta sama lista pojawia się w okienku WinAmpa po wgraniu wtyczki do Shout`a.
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez Demurrer » środa, 19 kwi 2006, 19:57

Colberg napisał(a):
chooper napisał(a):...ja zawsze stacje radiowe dobieram z tej strony ;)


No i wszystko na temat... To wybór optymalny :)
Zresztą ta sama lista pojawia się w okienku WinAmpa po wgraniu wtyczki do Shout`a.


dzięki. masz rację, temat wyczerpany :)
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez ewe » czwartek, 20 kwi 2006, 11:50

Radio ENERGY
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Didi » czwartek, 20 kwi 2006, 11:52

w sygnaturze mam adres stacji :)

wszystko zalezy od tego czego sluchasz czego oczekujesz samych grajkow czy ludzi ktorzy mowia w radiu tez
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ewe » czwartek, 20 kwi 2006, 11:57

Ale to fakt ostatnio coraz częsciej włączam też RADIO KG ,muza się poprawiła , może wyrzucili tego grajka co był wcześniej.
A najczęsciej słucham jakiegoś radia z "satelity", trudno powiedzieć jakiego ,bo jest ich po 4 na jednym kanale . TV staram się unikać.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Joey » czwartek, 20 kwi 2006, 12:14

a ja polecam http://www.retomix.com

i to wcale nie ejst reklama :P
Joey
 

Postprzez qrczak » czwartek, 20 kwi 2006, 13:00

Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MzK » piątek, 21 kwi 2006, 16:38

Avatar użytkownika
MzK
Dyskutant
 
Posty: 131
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sie 2005, 20:01
Lokalizacja: na wygnaniu

Re: radyjka internetowe

Postprzez Wald » piątek, 21 kwi 2006, 18:00

Demurrer napisał(a):Jakie znacie radyjka internetowe, jakie słuchacie? Co byście polecili?

Najlepsze są radyjka odbierane na UKF! Z internetu słucha się jak gdyby spłuczki klozetowej... :lol:
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości