Colberg napisał(a):chooper napisał(a):...ja zawsze stacje radiowe dobieram z tej strony
No i wszystko na temat... To wybór optymalny![]()
Zresztą ta sama lista pojawia się w okienku WinAmpa po wgraniu wtyczki do Shout`a.

Demurrer napisał(a):Jakie znacie radyjka internetowe, jakie słuchacie? Co byście polecili?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości