
kurczaczek napisał(a):cichy napisał(a):kurczaczek napisał(a):Cichy ma moc![]()
a mam, mam
I masz w zęby bo pojawił się siniak na moim gigantycznym bicepsie![]()

Achaja napisał(a):pies wygląda na całego, toroszkę mordkę otarł, ale jak wracaliśmy to biegliśmy więc nic sobie nie połamał na szczęście, ale nauczkę mamy - nie puszczać psa na niesprawdzonym terenie
mam nadzieję, że kolejne "ognisko" będzie z ogniskiem i bez takich emocji (poprostu przyjdę bez psa)

cichy napisał(a):oj Kurczaczku, jak zwykle przesadzasz
do wesela się zagoi

WZT napisał(a):Fajnie bylo... sporo sie dzialo na plytach....![]()
Pies caly nic sobie nie zrobil???
tylko szkoda ze musialem sie tak szybko zwijac.....
DLugo siedzieliscie w Anti?
Przynajmniej piwo sobie wypiłam i wreszcie zobaczyłam Achaję

kamila napisał(a):wykorzystywaczka, mówię o parasoliMafi napisał(a):Ognisko się udało jak cholera![]()
..ja się załapałam nawet na Antidotum, hahaha.. gdzie moja paczka papierosów się "rozmyła"
![]()
Trza było bez parasola przyjść... zreztą duży był... no co za egoistka noo

taa.. strasznie duży, był ten parasolMafi napisał(a):Zaraz wykorzystywaczkaTrza było bez parasola przyjść... zreztą duży był... no co za egoistka noo
ja egoistka? a jak Krzychu z Magdą {pozdrawiam i dziękuje, ponownie
} przyjechał, to kto zaraz chciał lecieć sie schować do samochodu? może ja?
. Następnym razem nie dam i basta 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości