Ognisko 17 kwietnia

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » wtorek, 18 kwi 2006, 11:00

macie siakieś foty? :roll:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cichy » wtorek, 18 kwi 2006, 11:18

kurczaczek napisał(a):
cichy napisał(a):
kurczaczek napisał(a):Cichy ma moc :!: :twisted:

a mam, mam :wink:

I masz w zęby bo pojawił się siniak na moim gigantycznym bicepsie :twisted: ;)

oj Kurczaczku, jak zwykle przesadzasz :*
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Flo » wtorek, 18 kwi 2006, 11:25

kamila napisał(a):macie siakieś foty? :roll:


pozniej
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » wtorek, 18 kwi 2006, 11:27

Flo napisał(a):
kamila napisał(a):macie siakieś foty? :roll:
pozniej
dopsze.. poczekam :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » wtorek, 18 kwi 2006, 13:45

Achaja napisał(a):pies wygląda na całego, toroszkę mordkę otarł, ale jak wracaliśmy to biegliśmy więc nic sobie nie połamał na szczęście, ale nauczkę mamy - nie puszczać psa na niesprawdzonym terenie

mam nadzieję, że kolejne "ognisko" będzie z ogniskiem i bez takich emocji (poprostu przyjdę bez psa :D)


i bez TŻ :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kurczaczek » wtorek, 18 kwi 2006, 14:02

cichy napisał(a):oj Kurczaczku, jak zwykle przesadzasz :*

Jak zwykle!? :> [smilie=chair.gif]
Pogrążasz się, wiesz? :> :twisted:
No ale... :roll: do wesela się zagoi :szczesliwy: :przytul:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kulA » wtorek, 18 kwi 2006, 15:10

WZT napisał(a):Fajnie bylo... sporo sie dzialo na plytach.... :D
Pies caly nic sobie nie zrobil???
tylko szkoda ze musialem sie tak szybko zwijac.....

DLugo siedzieliscie w Anti ???

ja chcialem wbic do anti pozniej ale ponoc kogos pobili i zamykali lokal
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Mafi » środa, 19 kwi 2006, 13:12

[center]***[/center]
Ognisko się udało jak cholera :D :lol:

Zmarzłam, zmokłam, wyglądałam jak nie powiem co... mogłabym tak wymieniać, ale mi sie nie chce :D Przynajmniej piwo sobie wypiłam i wreszcie zobaczyłam Achaję ;)

Dobrze, że w Anti lepiej było bo chyba bym się zraziła :D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kamila » środa, 19 kwi 2006, 14:22

Mafi napisał(a):Ognisko się udało jak cholera :D :lol:
wykorzystywaczka, mówię o parasoli :twisted: ..ja się załapałam nawet na Antidotum, hahaha.. gdzie moja paczka papierosów się "rozmyła" :> :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » środa, 19 kwi 2006, 14:25

kamila napisał(a):
Mafi napisał(a):Ognisko się udało jak cholera :D :lol:
wykorzystywaczka, mówię o parasoli :twisted: ..ja się załapałam nawet na Antidotum, hahaha.. gdzie moja paczka papierosów się "rozmyła" :> :twisted:

[center]***[/center]
Zaraz wykorzystywaczka :D Trza było bez parasola przyjść... zreztą duży był... no co za egoistka noo ;p

Do Anti przyszłaś jak ja szłam, o żadnych papierosach nic nie wiem :D

Więcej takich ognisk :D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kamila » środa, 19 kwi 2006, 14:29

Mafi napisał(a):Zaraz wykorzystywaczka :D Trza było bez parasola przyjść... zreztą duży był... no co za egoistka noo
taa.. strasznie duży, był ten parasol :lol: :P ja egoistka? a jak Krzychu z Magdą {pozdrawiam i dziękuje, ponownie :D } przyjechał, to kto zaraz chciał lecieć sie schować do samochodu? może ja? :> :P . Następnym razem nie dam i basta :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » czwartek, 20 kwi 2006, 15:33

kamila napisał(a):..ja się załapałam nawet na Antidotum, hahaha..


... ta ... najpierw się umawia a potem jej nie ma jak potrzeba :maruda:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kamila » czwartek, 20 kwi 2006, 17:27

Suzy napisał(a):ta ... najpierw się umawia a potem jej nie ma jak potrzeba :maruda:
przepraszam :*
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości