co z kilkoma kanałami?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez astic » niedziela, 9 kwi 2006, 17:01

Umnie tez nie ma TVN turbo :cry:
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez hefajstos » wtorek, 11 kwi 2006, 14:51

No właśnie ,a to jeden z najlepszych programów......był?
hefajstos
Dyskutant
 
Posty: 187
Dołączył(a): piątek, 7 kwi 2006, 16:38

Postprzez Colberg » wtorek, 11 kwi 2006, 21:18

Nie płaczcie chłopaki! Nie ma TVN Turbo - ale jest za to TV Biznes :lol:
Mniej kasuje od kablówek?

A swoją drogą - kiedy skończy się czas eksperymentów programowych? I kiedy uaktualniona zostanie oferta na www? :)
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez qrczak » wtorek, 11 kwi 2006, 21:49

A swoją drogą - kiedy skończy się czas eksperymentów programowych? I kiedy uaktualniona zostanie oferta na www?


Myślę, że nigdy, zawsze było zamieszanie.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SzOpEn » wtorek, 11 kwi 2006, 21:54

K....a gdzie jest moje TVN TURBO :evil: :x
:( To był najlepszy program no...
Ponoc ciekawy odcinek Top Gear był :(
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » wtorek, 11 kwi 2006, 22:04

Tak sobie z nudów napisałem maila do TKK, ciekawe jaka będzie odpowiedź.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 11 kwi 2006, 22:05

Wszystko, wszystko, tylko nie tykajta Discovery :sweet:
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez qrczak » środa, 12 kwi 2006, 18:00

Jak wcześniej pisałem stworzyłem maila do TKK. Przyszła odpowiedź.


Program TVN Turbo został wstrzymany w związku ze znaczącym wzrostem opłat za rozprowadzanie tego programu. Jesteśmy w trakcie negocjacji nowych warunków umowy.Prosze o cierpliwość,sprawa rozstrzygnie sie do końca przyszłego tygodnia.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SzOpEn » środa, 12 kwi 2006, 19:48

qrczak napisał(a):Jak wcześniej pisałem stworzyłem maila do TKK. Przyszła odpowiedź.


Program TVN Turbo został wstrzymany w związku ze znaczącym wzrostem opłat za rozprowadzanie tego programu. Jesteśmy w trakcie negocjacji nowych warunków umowy.Prosze o cierpliwość,sprawa rozstrzygnie sie do końca przyszłego tygodnia.


No teraz to tylko miejmy nadzieje ze znów pojawi się TVN TURBO ;)
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Irenicus » czwartek, 13 kwi 2006, 18:37

TVN Turbo rulez
Irenicus
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:24

Postprzez stasiu12 » piątek, 14 kwi 2006, 19:35

a pozniej sie dziwia ze czlowiek woli kupic polsat cyfrowy i tam przynajmniej sa wszystkie kanaly a szczególnie TVN TURBO, bo w tej chwili to tylko moja babcia moze ogladac na TKK TV TRWAM albo moja narzeczona tvn style, a dla facetów nic nie zostalo :(
stasiu12
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 9 kwi 2006, 09:49

Postprzez Basketman » sobota, 15 kwi 2006, 09:22

Mam Tvn Turbo :)



mam cyfrowy polsat
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez Koala » sobota, 15 kwi 2006, 12:56

SzOpEn napisał(a):
qrczak napisał(a):Jak wcześniej pisałem stworzyłem maila do TKK. Przyszła odpowiedź.


Program TVN Turbo został wstrzymany w związku ze znaczącym wzrostem opłat za rozprowadzanie tego programu. Jesteśmy w trakcie negocjacji nowych warunków umowy.Prosze o cierpliwość,sprawa rozstrzygnie sie do końca przyszłego tygodnia.


No teraz to tylko miejmy nadzieje ze znów pojawi się TVN TURBO ;)


pfffffff porażka płacić tyle kasy i nie miec choc jednego dobrego programu...
moze wiecej religinych kanałów ??
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Michał » poniedziałek, 17 kwi 2006, 10:52

Koala napisał(a):
SzOpEn napisał(a):
qrczak napisał(a):Jak wcześniej pisałem stworzyłem maila do TKK. Przyszła odpowiedź.


Program TVN Turbo został wstrzymany w związku ze znaczącym wzrostem opłat za rozprowadzanie tego programu. Jesteśmy w trakcie negocjacji nowych warunków umowy.Prosze o cierpliwość,sprawa rozstrzygnie sie do końca przyszłego tygodnia.


No teraz to tylko miejmy nadzieje ze znów pojawi się TVN TURBO ;)


pfffffff porażka płacić tyle kasy i nie miec choc jednego dobrego programu...
moze wiecej religinych kanałów ??


pfff cyfra plus za 24zl i masz to samo
Avatar użytkownika
Michał
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 00:23
Lokalizacja: z radia

Postprzez Basketman » poniedziałek, 17 kwi 2006, 19:27

wigga what? :lol:
Cyfra plus.. ah, marzy mi się, na następny sezon jak znalazł (Nba)

Jak było Tvn Turbo to oceniałem te całe TKK na może +1
teraz jest -1
Współczuję chłopaki :) a tymczasem ide oglądać Tvn turbo, bo o 20:30 zaczyna się..
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości