BELLA ITALIA wszystko po 10zł

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olcia » piątek, 7 kwi 2006, 20:23

Sędzia Czesław napisał(a):Nie no muszę przyznać, że się zachwyciłem. Ceny normalnie są takie...kołobrzeskie, ale teraz w promocji to się naprawdę opłaca. Elegancka obsługa, wystrojenie i jakość. Osobiście polecam makaron Szef i pizzę Quatro Stagioni, która przekonała mnie do małż :spoko:


uu... to zaszalałeś dziś z Paulą :D
a poza tym mi należy się pizza :twisted: (wiesz za co) :mg:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Sędzia Czesław » piątek, 7 kwi 2006, 21:34

Olcia napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a):Nie no muszę przyznać, że się zachwyciłem. Ceny normalnie są takie...kołobrzeskie, ale teraz w promocji to się naprawdę opłaca. Elegancka obsługa, wystrojenie i jakość. Osobiście polecam makaron Szef i pizzę Quatro Stagioni, która przekonała mnie do małż :spoko:


uu... to zaszalałeś dziś z Paulą :D
a poza tym mi należy się pizza :twisted: (wiesz za co) :mg:


Dokładnie, w niedzielę idziesz z nami!
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Megi » piątek, 7 kwi 2006, 23:13

Bylam dzis na kolacyjce bez rewelacji :( nie robiac anty-reklamy dla lokalu
ale obsluga kiepska, a spagethi ktore otrzymalam suche i malo faruszu sam makaron na polmisku, pizza tez jakas wyschla, wiec wole zaplacic nie wiele w sumie drozej ale zjesc w innym lokalu smacznie i estetycznie podane :D
Avatar użytkownika
Megi
Coś tam napisał
 
Posty: 58
Dołączył(a): wtorek, 23 sie 2005, 08:17
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Meeta » piątek, 7 kwi 2006, 23:27

a ja bylem ze znajomymi, zamowilismy 4 pizze i zadna nie byla wyschnieta, niesmaczna, czy brzydka... wszystko super, kelnerka ladnie przy nas biegala ( moze to kwestia tego, ze rezerwowalismy stolik) i ogolnie nie mam najmniejszego powodu do narzekania :) no i jak za 4 pizze, 2 cole, fanta, sprite, woda, piwo i sos do pizzy kwota 63 zlote.... jest naprawde atrakcyjna, bo wszystko bylo super :)
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Morland » sobota, 8 kwi 2006, 07:49

Obsługa była miła i przyjazna, nie mogę narzekać, ale po skosztowaniu pizzy uformowała się w mej głowie myśl, która, po ubraniu w słowa, zabrzmiała: "ta pizza nie jest tak dynamiczna jak w mojej ulubionej pizzerii po drugiej stronie podwórka" [smilie=yucky.gif] Ponieważ Wy też nie rozumiecie pewnie, o co mi chodzi, wygląda na to, że będę musiał to wytłumaczyć :P Otóż pizza nie miała właściwie smaku, nie czułem żadnych przypraw ani sosu, szynka i pieczarki smakowały, jakby leżały kilka dni na parapecie w prażącym słońcu... Nie było więc źle :p ale wolę jednak dopłacić kilka złotych i zjeść prawdziwą, ociekającą tłuszczem... właśnie! W tej pizzy w ogóle nie było tłuszczu! Była sucha i twarda... fuj :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Olcia » sobota, 8 kwi 2006, 09:56

Sędzia Czesław napisał(a):
Dokładnie, w niedzielę idziesz z nami!


ok, nie ma sprawy :D
(przynajmniej uwolnie się od niedzielnych obiadków u babci) :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Sędzia Czesław » sobota, 8 kwi 2006, 12:28

Olcia napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a):
Dokładnie, w niedzielę idziesz z nami!


ok, nie ma sprawy :D
(przynajmniej uwolnie się od niedzielnych obiadków u babci) :twisted:

Godzina 17.30 by Ci pasowała?
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Flo » sobota, 8 kwi 2006, 12:32

Sędzia Czesław napisał(a):
Olcia napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a):
Dokładnie, w niedzielę idziesz z nami!


ok, nie ma sprawy :D
(przynajmniej uwolnie się od niedzielnych obiadków u babci) :twisted:

Godzina 17.30 by Ci pasowała?


sie na gg, pw umowcie :) Bo inaczej przyjdzie 100 osob :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » sobota, 8 kwi 2006, 14:44

Flo napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a):
Olcia napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a):
Dokładnie, w niedzielę idziesz z nami!


ok, nie ma sprawy :D
(przynajmniej uwolnie się od niedzielnych obiadków u babci) :twisted:

Godzina 17.30 by Ci pasowała?


sie na gg, pw umowcie :) Bo inaczej przyjdzie 100 osob :P

ja tam się nie obraże jak tyle ludu wpadnie :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez EKG » sobota, 8 kwi 2006, 14:51

Zachodzę dość często-nawet bez promocji bo mi smakuje. Według mojego skromnego zdania to że "nie pływa w tłuszczu" jest akurat zaletą ale wiadomo, każdy lubi co innego. :) Zauważam coraz więcej ludzi. :shock: Jedyna pretensja, to że pizza i porcje wydają się z dnia na dzień "kurczyć". Pizza normalnie wystawała z talerza-teraz wygląda jak w mini wersji. :wink:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Flo » sobota, 8 kwi 2006, 14:53

Olcia napisał(a):
Flo napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a):
Olcia napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a):
Dokładnie, w niedzielę idziesz z nami!


ok, nie ma sprawy :D
(przynajmniej uwolnie się od niedzielnych obiadków u babci) :twisted:

Godzina 17.30 by Ci pasowała?


sie na gg, pw umowcie :) Bo inaczej przyjdzie 100 osob :P

ja tam się nie obraże jak tyle ludu wpadnie :twisted:


ale Czesiu sie obrazi bo chyba nie chce fundowac wszystkim co? :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez grax » sobota, 8 kwi 2006, 18:24

qrcze tak kusicie...dobrze, ze caly kwiecien :) wybiore sie na pewno
Avatar użytkownika
grax
Dyskutant
 
Posty: 169
Dołączył(a): poniedziałek, 23 cze 2003, 11:06
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sędzia Czesław » niedziela, 9 kwi 2006, 13:22

Flo napisał(a):
Olcia napisał(a):
Flo napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a):
Olcia napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a):
Dokładnie, w niedzielę idziesz z nami!


ok, nie ma sprawy :D
(przynajmniej uwolnie się od niedzielnych obiadków u babci) :twisted:

Godzina 17.30 by Ci pasowała?


sie na gg, pw umowcie :) Bo inaczej przyjdzie 100 osob :P

ja tam się nie obraże jak tyle ludu wpadnie :twisted:


ale Czesiu sie obrazi bo chyba nie chce fundowac wszystkim co? :P

Dzisiejszy wypad do pizzeri sponsorowała literka Z i cyferka 24 :)
Taki mały motyw z ulicy sezamkowej
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Flo » niedziela, 9 kwi 2006, 13:48

pizzerII


ja ide dzisiaj ale pozniej :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sędzia Czesław » niedziela, 9 kwi 2006, 15:16

Flo napisał(a):pizzerII


ja ide dzisiaj ale pozniej :)


Ależ oczywiście, wiedziałem tylko się przejęzyczyłem :P
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości