Przejdź do zawartości
przez cichy » wtorek, 4 kwi 2006, 20:23
Olcia napisał(a):cichy napisał(a):ale bedziesz...mleczko mleczko? pfff... to ja się tak nie bawie w takim wypadku nie przychodze
cichy napisał(a):ale bedziesz...mleczko
przez Flo » wtorek, 4 kwi 2006, 20:25
przez kamila » wtorek, 4 kwi 2006, 21:28
Flo napisał(a):WZT napisał(a):i wez dobry humor....to ja przyniose
WZT napisał(a):i wez dobry humor....
Sędzia Czesław napisał(a):To takie z was pijoki?
przez Agunia__ » wtorek, 4 kwi 2006, 21:52
przez szwagier » wtorek, 4 kwi 2006, 23:36
RaCiK napisał(a):Przyjdę z wódką, ktoś pomoże wypić ?
przez Martius » środa, 5 kwi 2006, 15:34
przez Budyn » środa, 5 kwi 2006, 15:40
Martius napisał(a)::) Ja biore siekierkęęęę;p
przez Martius » środa, 5 kwi 2006, 15:41
Budyn napisał(a):Martius napisał(a)::) Ja biore siekierkęęęę;po widze ze bede mial transport do domu
przez Flo » środa, 5 kwi 2006, 15:42
szwagier napisał(a):RaCiK napisał(a):Przyjdę z wódką, ktoś pomoże wypić ? ja ale nie na tym ognisku
przez luki3303 » środa, 5 kwi 2006, 15:47
przez Budyn » środa, 5 kwi 2006, 15:48
Powrót do :: hydepark
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 15 gości