Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez cichy » wtorek, 4 kwi 2006, 20:23
Olcia napisał(a):cichy napisał(a):ale bedziesz...mleczko

mleczko?

pfff... to ja się tak nie bawie

w takim wypadku nie przychodze

trudno

-

cichy
- Rycerz forum
-
- Posty: 1115
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
- Lokalizacja: nibylandia
- Gadu-Gadu: 2025499
przez Flo » wtorek, 4 kwi 2006, 20:25
-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez kamila » wtorek, 4 kwi 2006, 21:28
Flo napisał(a):WZT napisał(a):i wez dobry humor....
to ja przyniose

nie tylko Ty
Sędzia Czesław napisał(a):To takie z was pijoki?

zaraz od pijaków człowiek zostaje wyzwany..pff

-
kamila
- Arcymistrz
-
- Posty: 4036
- Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
- Lokalizacja: kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
przez Agunia__ » wtorek, 4 kwi 2006, 21:52
jak będę to będzie zaskoczenie

bo nie wiem nic o tym co będę robić tego dnia

ale 50% że będę

-

Agunia__
- Rycerz forum
-
- Posty: 1118
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
- Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 4975651
- Skype: mekaree1
przez szwagier » wtorek, 4 kwi 2006, 23:36
RaCiK napisał(a):Przyjdę z wódką, ktoś pomoże wypić ?

ja ale nie na tym ognisku

-
szwagier
- Coś tam napisał
-
- Posty: 61
- Dołączył(a): piątek, 12 mar 2004, 14:56
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez Martius » środa, 5 kwi 2006, 15:34
Ja biore siekierkęęęę;p
-

Martius
- Mieszka tu
-
- Posty: 881
- Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
- Lokalizacja: +o1
- Gadu-Gadu: 3816630
przez Budyn » środa, 5 kwi 2006, 15:40
Martius napisał(a)::)
Ja biore siekierkęęęę;p
o widze ze bede mial transport do domu

-

Budyn
- V.I.P
-
- Posty: 455
- Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
- Lokalizacja: Grzybowo
przez Martius » środa, 5 kwi 2006, 15:41
Budyn napisał(a):Martius napisał(a)::)
Ja biore siekierkęęęę;p
o widze ze bede mial transport do domu

hmm
-rower
-taxi
-nozki

-

Martius
- Mieszka tu
-
- Posty: 881
- Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
- Lokalizacja: +o1
- Gadu-Gadu: 3816630
przez Flo » środa, 5 kwi 2006, 15:42
szwagier napisał(a):RaCiK napisał(a):Przyjdę z wódką, ktoś pomoże wypić ?

ja ale nie na tym ognisku

szwagier dawaj

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez luki3303 » środa, 5 kwi 2006, 15:47
he bede na 99%. 9 a bo tak raczej nic ni bede mial zaplanowane ta 1 setna to wrazie jak cos wypadnie
-
luki3303
- Rozgrzewa się
-
- Posty: 20
- Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 13:55
- Lokalizacja: kołobrzeg-radzikowo
przez Budyn » środa, 5 kwi 2006, 15:48
moja propozycja zrzutka po 5zl i wracamy taxi

za stary jestem juz na spacerki

-

Budyn
- V.I.P
-
- Posty: 455
- Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
- Lokalizacja: Grzybowo
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości