Co byś zmienił...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez cichy » piątek, 31 mar 2006, 18:56

wiecej nocnych monopolowych :twisted: :twisted: :twisted:
a reszta ujdzie...
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez rysio » piątek, 31 mar 2006, 19:01

Uri napisał(a):położenie.

za daleko od Warszawy.

to akurat jest błogosławieństwo... inaczej mielibyśmy tu co tydzień hordy rozwrzeszczanych rodaków panoszących się w naszym mieście - w końcu ONI są ze stolycy nie?
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Uri » piątek, 31 mar 2006, 20:25

rysio napisał(a):
Uri napisał(a):położenie.

za daleko od Warszawy.

to akurat jest błogosławieństwo... inaczej mielibyśmy tu co tydzień hordy rozwrzeszczanych rodaków panoszących się w naszym mieście - w końcu ONI są ze stolycy nie?


miałbym bliżej do domu i mógł częściej przyjeżdzać
a co warszawiakom do K-gu? czego nie mają tutaj?
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RUDA » piątek, 31 mar 2006, 20:59

hmmm..
Przydaloby sie zrobic w koncu :
1.jakas dobra IMPRE (czytaj -> disco :dj:)
2.jakas normalna galerie (czytaj -> hosso do bani :| )
3.zalatac dziurki w ulicach (czytaj -> amortyzatory mi siadaja w aucie :( )
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » niedziela, 2 kwi 2006, 18:06

Uri napisał(a):
rysio napisał(a):
Uri napisał(a):położenie.

za daleko od Warszawy.

to akurat jest błogosławieństwo... inaczej mielibyśmy tu co tydzień hordy rozwrzeszczanych rodaków panoszących się w naszym mieście - w końcu ONI są ze stolycy nie?


miałbym bliżej do domu i mógł częściej przyjeżdzać
a co warszawiakom do K-gu? czego nie mają tutaj?

Uri niektorzy maja jeszcze dalej do domu, no a czego warszawioki nie maja w stolicy?? morza oczywiscie
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Budyn » niedziela, 2 kwi 2006, 20:05

po odwiedzeniu warszawy jest ok :) a dziury to nawet przed palacem prezydenckim sa :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez kulA » poniedziałek, 3 kwi 2006, 12:03

marko napisał(a):
Budyn napisał(a):po odwiedzeniu warszawy jest ok :) a dziury to nawet przed palacem prezydenckim sa :P


Może przed Pałacem Prezydenckim są dziury ale za to prezydent Kaczyński nakazał w pierwszej kolejności naprawić drogi w Toruniu do siedziby radia Maryja ( nie pamiętam czy to był Marcinkiewicz czy Kaczyński ale było to po wizycie w RM )

po pierwsze to byl zart a po drugie to byl minister infrastruktury bodajze a nie zaden marcinkiewicz czy kaczor, ale sie te plotki w naszym spoleczenstwie roznosza
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości