a reszta ujdzie...
rysio napisał(a):Uri napisał(a):położenie.
za daleko od Warszawy.
to akurat jest błogosławieństwo... inaczej mielibyśmy tu co tydzień hordy rozwrzeszczanych rodaków panoszących się w naszym mieście - w końcu ONI są ze stolycy nie?
Uri napisał(a):rysio napisał(a):Uri napisał(a):położenie.
za daleko od Warszawy.
to akurat jest błogosławieństwo... inaczej mielibyśmy tu co tydzień hordy rozwrzeszczanych rodaków panoszących się w naszym mieście - w końcu ONI są ze stolycy nie?
miałbym bliżej do domu i mógł częściej przyjeżdzać
a co warszawiakom do K-gu? czego nie mają tutaj?
marko napisał(a):Budyn napisał(a):po odwiedzeniu warszawy jest oka dziury to nawet przed palacem prezydenckim sa
Może przed Pałacem Prezydenckim są dziury ale za to prezydent Kaczyński nakazał w pierwszej kolejności naprawić drogi w Toruniu do siedziby radia Maryja ( nie pamiętam czy to był Marcinkiewicz czy Kaczyński ale było to po wizycie w RM )
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider], Bing [Bot] i 12 gości