Mafi napisał(a):SatH^Raa napisał(a):Zespół moderujący forum.tkk.pl.
[center]***[/center]
Ja bym z chęcia wskoczyła na Twoje miejsce![]()
![]()
A w Kołobrzegu nie podoba mi się to, że wszyscy się tu znają i gdzie się nie ruszyć i co nie zrobić wszyscy wszystko i o wszystkich wiedzą
przesadzasz, niejednokrotnie przyjezdzalem na pare dni i nie mialem sie z kim spotkac, chodzac po ulacach nie widywalem znajomych etc. nie jest wcale taki maly jak sie wydaje


