HI-HOT napisał(a):rozebralbym sie do naga...wybiegłbym z domu...po drodze zgwałciłbym najładniejszą dziewczynę w okolicy...umarłbym z uśmiechem na ustach....
pastor napisał(a):w piec minut? za[beeeeeep] wspolokatora i masturbowalbym sie nad jego jeszcze cieplym cialem![]()
![]()
![]()
ciekawe rozwiązania...

Olcia napisał(a):a ja po prostu zadzwoniłabym do mamy i porozmawiałabym z nią, a później pewnie bym się załamała i płakała i na tym by się skończyło...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 4 gości