Co byście zrobili...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez BLAaa » czwartek, 30 mar 2006, 10:10

5 minut? Olałbym to.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Olcia » czwartek, 30 mar 2006, 12:56

HI-HOT napisał(a):rozebralbym sie do naga...wybiegłbym z domu...po drodze zgwałciłbym najładniejszą dziewczynę w okolicy...umarłbym z uśmiechem na ustach....


pastor napisał(a):w piec minut? za[beeeeeep] wspolokatora i masturbowalbym sie nad jego jeszcze cieplym cialem :P :twisted: :twisted: :twisted:



:smiech: ciekawe rozwiązania... :P

a ja po prostu zadzwoniłabym do mamy i porozmawiałabym z nią, a później pewnie bym się załamała i płakała i na tym by się skończyło... 8)
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez kamila » czwartek, 30 mar 2006, 13:10

papieros zastyga w ustach i lamkpa wina obok mnie, a w tle relaksująca muzyka, mogę umierać :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Morland » czwartek, 30 mar 2006, 13:11

nie uwierzyłbym :twisted:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Sędzia Czesław » czwartek, 30 mar 2006, 14:24

Olcia napisał(a):a ja po prostu zadzwoniłabym do mamy i porozmawiałabym z nią, a później pewnie bym się załamała i płakała i na tym by się skończyło... 8)


Jakaś Ty wrażliwa (bez ironii)
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Candy » czwartek, 30 mar 2006, 14:38

A ja skoczyłabym do Tis na herbatkę... :)
Avatar użytkownika
Candy
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 13:10

Postprzez Mafiarz » czwartek, 30 mar 2006, 15:00

oczekiwanie na smierc jest gorsze od niej samej...
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez barmaid » czwartek, 30 mar 2006, 16:45

5 minut, to stanowczo za długo. Zapewne zaczęłabym się zastanawiać co z juniorem....myśleć czego w życiu nie zrobiłam, czego nie widziałam. Co za temat. Doooooolina :(
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Uri » piątek, 31 mar 2006, 10:15

pastor, HI-HOT - ROFL! :D\

zawsze miałem lęk wysokości, więc pewnie poszedłyb na balkon, zapalił i po fajku skoczył (8 piętro)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Demurrer » piątek, 31 mar 2006, 10:18

Każdy takiego stresu by dostał, że nawet nie zauważyłby kiedy te 5 minut minęło.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Vin » piątek, 31 mar 2006, 11:22

5 minut ?
szybki sex.....
mogę tak umierać od czasu do czasu ......

:P
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości