W Co Teraz Gracie ?

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez Uri » poniedziałek, 20 mar 2006, 10:10

WZT napisał(a):A wlasnie na jakim sprzecie gracie w WoWa ????I czy mocno sie tnie????


przez pierwsze 9-10 miesiecy: Intel Celeron 2 GHz, 256 MB RAM, nVidia GeForce 4 MX/MX 400 64 MB
w wiekszosci przypadków było ok-ish, niestety kiedy w okolicy było 15 lub wiecej player characters do renderowania, robiła się totalna i absolutna kaszana

potem: Intel Celeron 2 GHz, 786 MB RAM, nVidia GeForce 4 MX/MX 400 64 MB
chodziło bardzo dobrze nawet w zaludnionych miejscach (Alterac Valley :)). tzn było znośnie. bo żeby chodziło "płynnie" to lepszą kartę graf. trzeba kupić :)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » poniedziałek, 20 mar 2006, 16:55

oddałem kumplowi z gildii co by zshardował epixx ;)
wyszło z tego 12[Nexus Crystal]
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » środa, 22 mar 2006, 11:00

Bogatych masz Stefan rodzicow, nie powiem


Ja gram co jakis czas w Carmageddon 2 :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » piątek, 24 mar 2006, 12:41

Stef@n napisał(a):
Flo napisał(a):Bogatych masz Stefan rodzicow, nie powiem


Ja gram co jakis czas w Carmageddon 2 :twisted:



błąd
nie wydaje kasy na to co nie jest On-Line


chodzilo mi o komputer :) No chyba ze on nie jest online :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Basketman » piątek, 24 mar 2006, 23:28

Oj młody młody... Haha


A ja sobie gram w Max Payne'a 2 (znów...) a potem w Across America (18 kołowce)
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez Mafi » poniedziałek, 27 mar 2006, 19:27

A ja gram w literaki :roll: prawie codziennie ;p

Przynajmniej zwiększam zasób słów ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość