WZT napisał(a):A wlasnie na jakim sprzecie gracie w WoWa??I czy mocno sie tnie????
przez pierwsze 9-10 miesiecy: Intel Celeron 2 GHz, 256 MB RAM, nVidia GeForce 4 MX/MX 400 64 MB
w wiekszosci przypadków było ok-ish, niestety kiedy w okolicy było 15 lub wiecej player characters do renderowania, robiła się totalna i absolutna kaszana
potem: Intel Celeron 2 GHz, 786 MB RAM, nVidia GeForce 4 MX/MX 400 64 MB
chodziło bardzo dobrze nawet w zaludnionych miejscach (Alterac Valley
). tzn było znośnie. bo żeby chodziło "płynnie" to lepszą kartę graf. trzeba kupić 

??I czy mocno sie tnie????


prawie codziennie