ewe napisał(a):A mnie taka osoba nie dziwi ,jest młody ,na wojsku napewno się zna ,był też na wojnie ,widział to z bliska .Zna języki i jego kontakty zagraniczne mogą mu pomóc w pracy . Widzę ,że wolelibyście kogoś po starej moskiewskiej szkole . To jest minister i nie musi on być wojskowym .
Jaruzelski też zna się na wojsku, był na wojnie nawet bardziej niż Raduś Sikorski, konatkty ma nawet lepsze niż dawny prezydent Kwach (lepiej go w Moskwie potraktowali), języki tez jakieś zna. Myślę, że też jest dobrym kandydatem, tylko że on po moskiewskiej szkole jest. Jedyna wada jego.