Portfolio TKK 2006.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » sobota, 18 mar 2006, 21:10

Olcia napisał(a):
Flo napisał(a):tez bys fajna range dostala


jaką? :|


ojej nie patrz tak na mnie :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » sobota, 18 mar 2006, 21:11

Flo napisał(a):
Olcia napisał(a):
Flo napisał(a):tez bys fajna range dostala


jaką? :|


ojej nie patrz tak na mnie :)


Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem :twisted:

ponawiam:
Jaką? :roll: (teraz ładniej? :P)
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Flo » sobota, 18 mar 2006, 21:13

Olcia napisał(a):
Flo napisał(a):
Olcia napisał(a):
Flo napisał(a):tez bys fajna range dostala


jaką? :|


ojej nie patrz tak na mnie :)


Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem :twisted:

ponawiam:
Jaką? :roll: (teraz ładniej? :P)


zeby nie robic zbednych dyskusji....jaka? hmmmm Krolowa kinder balu :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Maras » sobota, 18 mar 2006, 21:14

Chater_ napisał(a):Nie dam rady zrobić tego portfolio - brak czasu, naprawdę.
Jeżeli znajdzie się ktoś kto mnie wyręczy to dzięki....


Chater...bez urazy ale dałeś ciała na całego. Co to miało być ? Rzuciłeś się z motyką na coś tam a teraz...niech mnie ktoś wyręczy?? :| To może łaskawie napisz (jak znajdziesz czas) czym i w jakiej formie miałes to zrobić bo mnie to ciekawi.
Eh te tradycyjne obietnice polskie bez pokrycia na każdym szczeblu naszego życia...
Avatar użytkownika
Maras
Coś tam napisał
 
Posty: 68
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Demurrer » sobota, 18 mar 2006, 21:36

Maras napisał(a):
Chater_ napisał(a):Nie dam rady zrobić tego portfolio - brak czasu, naprawdę.
Jeżeli znajdzie się ktoś kto mnie wyręczy to dzięki....


Chater...bez urazy ale dałeś ciała na całego. Co to miało być ? Rzuciłeś się z motyką na coś tam a teraz...niech mnie ktoś wyręczy?? :| To może łaskawie napisz (jak znajdziesz czas) czym i w jakiej formie miałes to zrobić bo mnie to ciekawi.
Eh te tradycyjne obietnice polskie bez pokrycia na każdym szczeblu naszego życia...


Dokładnie. Jak dla mnie to chater za łatwo chce się z tego wyłgać. Gdyby nie jego wiek, to dosadniej napisałbym, co sądzę o takiej postawie.

Zamiast, jakby nic się nie stało, pisać sobie na forum i czytać Pottera (och ten brak czasu), to mógłbyś chater bardziej solennie przeprosić, albo wziąć się do roboty. Zero wstydu.

Zbulwersowałem się normalnie. :) :P
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Mafi » niedziela, 19 mar 2006, 00:26

Budyn napisał(a):ok poprawilem :P :)


No kurde nie poprawiłeś :/

Bo dalej widzę siebie tą brzydką ;p :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Joey » niedziela, 19 mar 2006, 00:56

fajnie ze ja jestem ;]
Joey
 

Postprzez Mafi » niedziela, 19 mar 2006, 01:08

No dobrze, to tylko ja widzę tą brzyką fotę ;p
Bo inni mówią, że widzą tą drugą- więc wierzę im na słowo ;p

Thx :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez yennefer » niedziela, 19 mar 2006, 02:05

Mafi napisał(a):No dobrze, to tylko ja widzę tą brzyką fotę ;p
Bo inni mówią, że widzą tą drugą- więc wierzę im na słowo ;p


Mafi, no najwyrazniej :P
ale nie martw sie, my (a przynajmniej ja :P) widzimy ta druga wersje :)

a portfolio :ok:
tylko Chater - dales troche plamę, ale coz...mowi sie trudno :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kamila » niedziela, 19 mar 2006, 10:48

Chater_ :halo!, a dlaczego mnie wycięto? :|
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Demurrer » niedziela, 19 mar 2006, 10:49

Brawo chater. Takiej odpowiedzi oczekiwałem.
Ostatnio edytowano niedziela, 19 mar 2006, 10:50 przez Demurrer, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez cichy » niedziela, 19 mar 2006, 10:50

kamila napisał(a):Chater_ :halo!, a dlaczego mnie wycięto? :|

dla ochrony zdrowia psychicznego mlodych ludzi :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez kamila » niedziela, 19 mar 2006, 10:52

cichy napisał(a):
kamila napisał(a):Chater_ :halo!, a dlaczego mnie wycięto? :|

dla ochrony zdrowia psychicznego mlodych ludzi :twisted: :twisted: :twisted:
[smilie=jacko.gif] sesese.. trudno, muszę być :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości