Olcia napisał(a):Flo napisał(a):tez bys fajna range dostala
jaką?
ojej nie patrz tak na mnie

Olcia napisał(a):Flo napisał(a):Olcia napisał(a):Flo napisał(a):tez bys fajna range dostala
jaką?
ojej nie patrz tak na mnie
Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem![]()
ponawiam:
Jaką?(teraz ładniej?
)

Chater_ napisał(a):Nie dam rady zrobić tego portfolio - brak czasu, naprawdę.
Jeżeli znajdzie się ktoś kto mnie wyręczy to dzięki....
To może łaskawie napisz (jak znajdziesz czas) czym i w jakiej formie miałes to zrobić bo mnie to ciekawi.
Maras napisał(a):Chater_ napisał(a):Nie dam rady zrobić tego portfolio - brak czasu, naprawdę.
Jeżeli znajdzie się ktoś kto mnie wyręczy to dzięki....
Chater...bez urazy ale dałeś ciała na całego. Co to miało być ? Rzuciłeś się z motyką na coś tam a teraz...niech mnie ktoś wyręczy??To może łaskawie napisz (jak znajdziesz czas) czym i w jakiej formie miałes to zrobić bo mnie to ciekawi.
Eh te tradycyjne obietnice polskie bez pokrycia na każdym szczeblu naszego życia...

Mafi napisał(a):No dobrze, to tylko ja widzę tą brzyką fotę
Bo inni mówią, że widzą tą drugą- więc wierzę im na słowo
) widzimy ta druga wersje

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości