


kamila napisał(a):dzisiaj sobie nie pośpię..
jezeli tak to...mamy ten sam problem
radze tylko sie cieplo ubrac bo dzis o malo nie zamarzlam przez te 2 godziny na auli


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości