Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez ZAINTERESOWANA » środa, 8 mar 2006, 16:40

Ostatnio mam ciężkie noce, jakieś koszmary mi się śnią, po czym kilkakrotnie budzę się w ciągu nocy... przechlapane... :cry:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SzOpEn » czwartek, 9 mar 2006, 02:32

No wreszcie... skończyłem się uczyć i odrabiać lekcje ;) moge już iść spać :mg: :twisted:
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg

bezzsenność? a co to jest?

Postprzez sen » czwartek, 9 mar 2006, 06:35

Nigdy nie miałem problemów ze spaniem, no chyba wtedy, gdy zajmował mnie jakiś wiekopomny temat i zrywałem się przed świtaniem, żeby dopaść do klawiatury :)
sen
Bywalec
 
Posty: 46
Dołączył(a): piątek, 24 lut 2006, 11:57
Lokalizacja: Ostpreussen

Postprzez yennefer » sobota, 11 mar 2006, 03:17

WZT napisał(a):i znowu nikogo niema na forum.... ;(

DObrej nocy wsyzstkim!

jak to nie ma? czemu zmyślasz? :P :P
a ja jeszcze chwilke posiedze, a jutro nareszcie bede odsypiać caly tydzien, do oporu :hyhy: :roll:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kamila » czwartek, 16 mar 2006, 20:49

dzisiaj sobie nie pośpię..
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 16 mar 2006, 22:00

kamila napisał(a):dzisiaj sobie nie pośpię..

czyzby przygotowania do jutrzejszej probnej z geografii? ;] jezeli tak to...mamy ten sam problem ;) radze tylko sie cieplo ubrac bo dzis o malo nie zamarzlam przez te 2 godziny na auli ;/

i zeby nie bylo nie na temat....na bezsennosc przestalam cierpiec na poczatku 3 klasy liceum-ciagle brakuje mi czasu na sen :(
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez kamila » czwartek, 16 mar 2006, 22:27

Emila, dokładnie, wróciłam od książkek i znów trzeba wrócić. Tak, ciepło się trzeba ubrać :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » piątek, 17 mar 2006, 00:27

Jak ktoś zna szybki i skuteczny sposób na bezsenność- to ja poproszę :)

Bo zaczynam myśleć, że coś ze mną nie tak :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Suzy » piątek, 17 mar 2006, 02:36

... spałam całe popołudnie a teraz cierpię na bezsenność ... co za głupota ... :?
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez ZAINTERESOWANA » piątek, 17 mar 2006, 03:54

Czuję się strasznie, jakieś koszmary nie pozwalają mi zasnąć i od jakiegoś czasu męczę się nic nie robiąc a jeszcze parę godzin przede mną.... :|
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości