Ponownie przyspieszamy !!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez sinclar » poniedziałek, 13 mar 2006, 18:35

o rany ...no tak.. a niby po kiego czorta ludziom jest szybszy inet bez limitu ? - do gg ? a moze do cs'a ?
ok. nie mam czasu na polemike, mamy najwyrazniej inna optyke dot. inetu.
sinclar
Nowicjusz
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 28 maja 2004, 13:10

Postprzez Nash Johnson » wtorek, 14 mar 2006, 07:51

r00t napisał(a):... a co to za jednostka "200 - 300 mb per day" ?


Pewnei chodzi mu o to, że w ciągu dnai udało mu się jedynie ściągnąć 200 - 300 MB! Mi z resztą też słabo net chodzi( To znaczy dosyć wolno ściągają się pliki)
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Qwert » wtorek, 14 mar 2006, 08:20

Nash Johnson napisał(a):
r00t napisał(a):... a co to za jednostka "200 - 300 mb per day" ?


Pewnei chodzi mu o to, że w ciągu dnai udało mu się jedynie ściągnąć 200 - 300 MB! Mi z resztą też słabo net chodzi( To znaczy dosyć wolno ściągają się pliki)


u ciebie przynajmniej chodzi a u mnie w do poludnia do wieczora tylko nic nie działa :|
Qwert
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 9 mar 2006, 18:17

Postprzez Flo » wtorek, 14 mar 2006, 09:49

Nash Johnson napisał(a):
r00t napisał(a):... a co to za jednostka "200 - 300 mb per day" ?


Pewnei chodzi mu o to, że w ciągu dnai udało mu się jedynie ściągnąć 200 - 300 MB! Mi z resztą też słabo net chodzi( To znaczy dosyć wolno ściągają się pliki)


torrenty? A patrzycie na seedy? Malo seedow wolno idzie
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Qwert » wtorek, 14 mar 2006, 16:25

SatH^Raa napisał(a):@ sinclar & Nash Johnson
Może napiszę bardziej opisowo. Co konkretnie słabo się ściąga? Albo może jakim programem.

@ Qwert
Zgłaszałeś problem do TKK?


napisalem e maila i odpowiedz byla taka ze to nie wina sieci tylko "wirusa"
a na drugiego e maila nie dostalem odpowiedzi
Qwert
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 9 mar 2006, 18:17

Postprzez Nash Johnson » środa, 15 mar 2006, 07:46

Ja sciagam za pomoca "Bear Share"! Kiedys sciagalem z apomcoa torrenta to jeny, 700 MB Sciagalo sie w dwa tygodinie (nawet przy plikach ktore seedowalo "miliard" osób) !
Mi np. bardzo wolno odtwarzają się filmy w necie! np. jakaś zapowiedz filmu itp (buforowanie jest straszliwie slabe) !
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Flo » środa, 15 mar 2006, 08:47

powiem tak

300mb w 1h jest mozliwe na laczu tkk 768kb/s

I to nie jednostkowe przypadki, lecz caly czas

Po prostu trzeba umiec wykorzystywac lacze w 100%

Dziekuje za uwage
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Meeta » środa, 15 mar 2006, 09:06

Wlansie chcialem o tym napisac... ostatnio mam srednio 2.5 giga na dobe, a wiem, ze moglbym wykorzytsac lacze jeszcze efektywniej ;)
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » środa, 15 mar 2006, 13:15

10h = 3gb

max 80-87kb/s - 87 to max, wiecej sie nie da


bez problemu
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Didi » środa, 15 mar 2006, 13:20

max to ja mialem 95 kb/s i czesto tyle wyciagam :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » środa, 15 mar 2006, 15:08

DeeJay napisał(a):max to ja mialem 95 kb/s i czesto tyle wyciagam :)


no teraz smiga 89kb/s wiec zwracam honor :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nash Johnson » środa, 15 mar 2006, 15:20

No ja miałem przed tym przyspeiszeniem całym 248 (?) teraz mam pewnie ponad 300!
Nie wiem w jaki sposób można wykorzystać swoje łącze w 100 %
Qrcze :shock: 300 mb w godzine :shock: też bym tak chciał :)
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Flo » środa, 15 mar 2006, 15:29

peer2mail - poczytaj o tym :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości