o rany ...no tak.. a niby po kiego czorta ludziom jest szybszy inet bez limitu ? - do gg ? a moze do cs'a ?
ok. nie mam czasu na polemike, mamy najwyrazniej inna optyke dot. inetu.
r00t napisał(a):... a co to za jednostka "200 - 300 mb per day" ?
Nash Johnson napisał(a):r00t napisał(a):... a co to za jednostka "200 - 300 mb per day" ?
Pewnei chodzi mu o to, że w ciągu dnai udało mu się jedynie ściągnąć 200 - 300 MB! Mi z resztą też słabo net chodzi( To znaczy dosyć wolno ściągają się pliki)

Nash Johnson napisał(a):r00t napisał(a):... a co to za jednostka "200 - 300 mb per day" ?
Pewnei chodzi mu o to, że w ciągu dnai udało mu się jedynie ściągnąć 200 - 300 MB! Mi z resztą też słabo net chodzi( To znaczy dosyć wolno ściągają się pliki)
SatH^Raa napisał(a):@ sinclar & Nash Johnson
Może napiszę bardziej opisowo. Co konkretnie słabo się ściąga? Albo może jakim programem.
@ Qwert
Zgłaszałeś problem do TKK?
300 mb w godzine
też bym tak chciał 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości