no dobra
pytanie jest proste co to jest piękno?? zna ktoś definicje??
pytanie dodatkowe czy piękno jest subiektywne czy relatywne?? a może jest jakiś absolut w tej materi??
zapraszam do dyskusji...

Morland napisał(a):Ja jestem piękny... wygrałem piwo?
"czy coś jest piękne, dlatego, że nam się podoba, czy podoba nam się dlatego, że jest piękne?"

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości