gdzie można posiedzieć bez wdychania dymu?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez EKG » sobota, 11 mar 2006, 14:52

Jeżeli jest ktoś zmotoryzowany i chce w spokoju pogadać przy piwie,kawie,soczku z kole(-żanką),(-gą) to niech sobie podjedzie na stację benzynową (Pilawa-ale nazywa się chyba inaczej) na wyjeżdzie do Grzybowo. Jest tam przytulna kawiarenka w środku.
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Didi » sobota, 11 mar 2006, 15:08

PEK :) hehe czesto tam po nocnej imprezie zagladamy albo na shella telefonik i czekaja juz hot dogi :D
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez EKG » sobota, 11 mar 2006, 15:10

Swoją drogą dobre, nie? Mowa o HotDog-ach. A może ranking , gdzie lepsze BP czy Shell? :lol: :lol:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Martius » sobota, 11 mar 2006, 16:33

:)
ja tam polece bella Italia czesto tam wpadam i :twisted: jakos dymu brak ;p
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez ewe » sobota, 11 mar 2006, 19:45

TAk naprawdę to brak fajnej knajpki w mieście ,stylowej kawiarni ,gdzie można wypić kawkę w miłej atmosferze/pomijam Domek Kata i te przy cukierniach /. No ale taka u nas koniunktura.
A dziwne ,bo niemiaszków masa .
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Nash Johnson » sobota, 11 mar 2006, 19:47

jak się jest w restauracji na stacji benzynowej, to zawsze można wyjść zapalić papierosa obok dystrybutorów! :lol: to może być bombowa zabawa :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez ewe » sobota, 11 mar 2006, 19:55

to taki papierosik połączony z dużą dawką adrenalinki
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Martius » sobota, 11 mar 2006, 21:33

ewe napisał(a):TAk naprawdę to brak fajnej knajpki w mieście ,stylowej kawiarni ,gdzie można wypić kawkę w miłej atmosferze/pomijam Domek Kata i te przy cukierniach /. No ale taka u nas koniunktura.
A dziwne ,bo niemiaszków masa .

:) cos o stylowych kawiarniach
Wchodzisz dwie kawy prosze
25 zlotych :)
i to nie jest joke :D
nadzialem sie na bardzo droga kawe w stylowej kawiarnii :D :lol:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez EKG » niedziela, 12 mar 2006, 08:48

Wchodzisz dwie kawy prosze
25 zlotych :)
i to nie jest joke :D
nadzialem sie na bardzo droga kawe w stylowej kawiarnii :D :lol:[/quote]

Może miałeś kawę "z wkładką" i nie poczułeś? :lol:
Avatar użytkownika
EKG
Ważniak
 
Posty: 294
Dołączył(a): sobota, 11 mar 2006, 14:22
Lokalizacja: JAKOTAKO

Postprzez Vin » niedziela, 12 mar 2006, 18:32

8 stron i dalej nie wiadomo gdzie można posiedzieć bez wdychania dymu papierosowego ? [smilie=icecream.gif]
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez jeepi_srs » niedziela, 12 mar 2006, 22:22

Vincenta napisał(a):8 stron i dalej nie wiadomo gdzie można posiedzieć bez wdychania dymu papierosowego ? [smilie=icecream.gif]


Kawiarnia Finezja na portowej
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez rysio » wtorek, 14 mar 2006, 17:12

a do której ta kawiarnia otwarta? pewnie tylko do 23.... i to tylko jeśli mam szczęście.. i skoro w rewirze nawiedzanym przez niemiaszków siłą, to i ceny są wywindowane... ktoś tam był? jak jest? rzeczywiście nie można palić? jakoś nie chce mi się wierzyć...
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez jeepi_srs » środa, 15 mar 2006, 22:46

rysio napisał(a):a do której ta kawiarnia otwarta? pewnie tylko do 23.... i to tylko jeśli mam szczęście.. i skoro w rewirze nawiedzanym przez niemiaszków siłą, to i ceny są wywindowane... ktoś tam był? jak jest? rzeczywiście nie można palić? jakoś nie chce mi się wierzyć...


otwarta raczek do 22 ale czym blizej sezonu to pewnie dopoki klienci beda. ceny wogole nie sa wysokie raczej okreslil bym je jako normalne. co do palenia to nie czuc dymu wogole jak sie wchodzi z powodu bardzo dobrej wentylacji. pojdz, przekonaj sie to uwierzysz
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości