to może być bombowa zabawa

ewe napisał(a):TAk naprawdę to brak fajnej knajpki w mieście ,stylowej kawiarni ,gdzie można wypić kawkę w miłej atmosferze/pomijam Domek Kata i te przy cukierniach /. No ale taka u nas koniunktura.
A dziwne ,bo niemiaszków masa .
cos o stylowych kawiarniach

rysio napisał(a):a do której ta kawiarnia otwarta? pewnie tylko do 23.... i to tylko jeśli mam szczęście.. i skoro w rewirze nawiedzanym przez niemiaszków siłą, to i ceny są wywindowane... ktoś tam był? jak jest? rzeczywiście nie można palić? jakoś nie chce mi się wierzyć...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości