wybrane fragmenty mnie interesujace czytam ..NataliaW napisał(a):Coetzee "Wiek żelaza" Ksiazka na jeden wieczór....nie powala na kolana....ale....jak to książki Coetzee'a zmusza do przemyśleń...
(polska wersja strumienia świadomości). Poza tym akcja osadzona w średniowieczu, czasy pierwszej, dziecięcej krucjaty - a wszystko to punktem wyjścia dla -dość pesymistycznych -refleksji o ciemnych stronach natury ludzkiej. jednym słowem - polecam.

Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość