zwracam się z prośbą o pomoc
. Czy ktoś mógłby mi napisać, krok po kroku jak skonfigurować połączenie do internetu z kablówki pod Windowsem 2000? Mam instrukcję do Win XP, ale jak wejdę w panel sterowania zaczynają się schody. Z góry wielkie dzięki!
Ps.
Może r00t znajdzie chwilkę, jako niekwestionowany ekspert



