1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez agentWomen » środa, 8 mar 2006, 17:30

Brawo robaczki z 1C
Przedstawienie było tragicznie nudne,
"tango" -koszmarne!!, taka muzyka!, a wy pojechaliście grubo :>
....ale..... :lol:
uratowali was panowie z piosenką 'Kylie'
:prosze: :prosze: :prosze: :prosze: :prosze:
:jupi: Byliście genialni!! :jupi:
:brawo: Szczególnie pan w zielonej koszulce :brawo:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Olcia » środa, 8 mar 2006, 18:13

Agnieszka, przekaże im to :P

i rzeczywiście... mielas (ten w zielonej koszulce ;) ) był najlepszy.. (tak fajnie machał pupą :twisted: )
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Peny » środa, 8 mar 2006, 18:46

.Y. napisał(a):Eh.. Pamietam nasza szatnie.. Poniewaz nie miala klodki, to zawsze byla otwarta, a zeby dokopac sie do swojej kurtki.. Uuu... To bylo cos.. I wszedzie sie walaly niewiadomo czyje buty, najczesciej o niezbyt przyjemnym zapachu.. To byly czasy... :D

:lol: :lol: :lol:
Taa.. a najfajniej sie tam uczylo... bueheheh :D
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez agentWomen » środa, 8 mar 2006, 19:34

Olcia napisał(a): (tak fajnie machał pupą :twisted: )

Dooooooooookładnie!
Jego pupa była najlepsza!
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez RaCiK » środa, 8 mar 2006, 21:26

redlovebloodgirl napisał(a):
(...)
wlasciciele:7 dziewczyn i 20 paru chlopakow :P


Heh. moja klasa liczyła 18 osób (6 dziewczyn i 12 chłopaków) i mieliśmy dwie szatnie, a w czasach świetności 3 ( 6 osób na jedną szatnię).. Trzeba było umieć się zakręcić :wink:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Olcia » środa, 8 mar 2006, 21:29

RaCiK napisał(a):
Heh. moja klasa liczyła 18 osób (6 dziewczyn i 12 chłopaków) i mieliśmy dwie szatnie, a w czasach świetności 3 ( 6 osób na jedną szatnię).. Trzeba było umieć się zakręcić :wink:


Twoją wychowawczynią była prof. H.? :P bo mówiła nam, że zawsze jej klasy były takie małe... :mg:
i jak to zrobiliście z tymi szatniami?? :|
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Morland » środa, 8 mar 2006, 21:29

Racik, czasy świetności już dawno minęły i pozostały jedynie w formie pięknych wspomnień :P Ja nie potrzebuję 3 szatni, wystarczy mi, że kiedy schodzę sobie do bufetu, ludzie ustępują mi z drogi :D
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Sędzia Czesław » środa, 8 mar 2006, 21:32

Tobie ustępują? :) A może unikają?
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Morland » środa, 8 mar 2006, 21:34

Z moich obserwacji wynika, że ustępują :twisted:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Sędzia Czesław » środa, 8 mar 2006, 21:35

No wierzyć mi się nie chce
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez RaCiK » środa, 8 mar 2006, 21:37

Olcia napisał(a):
Twoją wychowawczynią była prof. H.? :P bo mówiła nam, że zawsze jej klasy były takie małe... :mg:
i jak to zrobiliście z tymi szatniami?? :|


Tak, zgadza się. Tylko czemu podałaś pierwszą literkę nazwiska ? :p (swoją drogą możesz ją ode mnie pozdrowić :wink: )
A jeśli chodzi o szatnie to... chcesz brzeszczot ? :D
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Sędzia Czesław » środa, 8 mar 2006, 21:38

Jakże subtelny sposób zdobywania szatni :]
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Morland » środa, 8 mar 2006, 21:40

Może mało subtelny, ale za to jaki skuteczny, sądząc z wypowiedzi kolegi :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Olcia » środa, 8 mar 2006, 21:43

RaCiK napisał(a):
Tak, zgadza się. Tylko czemu podałaś pierwszą literkę nazwiska ? :p (swoją drogą możesz ją ode mnie pozdrowić :wink: )
A jeśli chodzi o szatnie to... chcesz brzeszczot ? :D


Pani H. nie wyraziła zgody na przetwarzanie jej danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883) :twisted: więc nie mogę podać całego nazwiska.. (choć każdy wie o kogo chodzi :P ) [ok, pozdrowie.. :P ]

Piotrek... no wiesz.. teraz jak czegoś nie załatwisz po dobroci to wysyłasz Artura z jego zabawką :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Sędzia Czesław » środa, 8 mar 2006, 21:45

Cel uświęca środki...
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości