Zmiana w licencji OEM

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Postprzez marek » wtorek, 7 mar 2006, 19:30

No to mamy jakieś tam wyniki z sondy Panie Sprzeciw. Spodziewałem się lepszych wyników.
Avatar użytkownika
marek
V.I.P
 
Posty: 410
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
Lokalizacja: sda6

Postprzez Demurrer » wtorek, 7 mar 2006, 19:38

Z sondy wynika, że większość zrozumiała konieczność posiadania legalnego systemu operacyjnego.

Z resztą oprogramowania jest trochę gorzej, choć ze względu na nieprecyzyjności ostatniej odpowiedzi (w drugiej ankiecie) nie do końca można takie wnioski wyciągnąć. Jeśli bowiem ktoś zaznaczył ostatnią odpowiedź, to wcale jeszcze nie znaczy, że ma jakiegoś pirata.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Vin » wtorek, 7 mar 2006, 21:36

Demurrer napisał(a):Z sondy wynika, że większość zrozumiała konieczność posiadania legalnego systemu operacyjnego.

Z resztą oprogramowania jest trochę gorzej, choć ze względu na nieprecyzyjności ostatniej odpowiedzi (w drugiej ankiecie) nie do końca można takie wnioski wyciągnąć. Jeśli bowiem ktoś zaznaczył ostatnią odpowiedź, to wcale jeszcze nie znaczy, że ma jakiegoś pirata.


Tylko co to znaczy ?
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Demurrer » środa, 8 mar 2006, 09:09

SatH^Raa napisał(a):
Demurrer napisał(a):Z sondy wynika, że większość zrozumiała konieczność posiadania legalnego systemu operacyjnego.

Albo naturalnie zrozumiała konieczność nieprzyznawania się do tego...


Całkiem możliwe. Czyli przynajmniej wzrosła przyzwoitość. :)
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Bruno » środa, 8 mar 2006, 09:33

Demurrer napisał(a):Czyli przynajmniej wzrosła przyzwoitość. :)

Albo dwulicowosc...
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Demurrer » środa, 8 mar 2006, 09:39

Bruno napisał(a):
Demurrer napisał(a):Czyli przynajmniej wzrosła przyzwoitość. :)

Albo dwulicowosc...


Miałem na myśli, że minęło już chyba powszechne do niedawna, obnoszenie się niepłaceniem za posiadane oprogramowanie.

Choć np. w dyskusjach na forum o filmach , raczej nikt tajemnicy nie robi, że właśnie co obejrzał na kompie film, który dopiero co wszedł do kin.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez marek » środa, 8 mar 2006, 16:27

nic się nie zmieniło.
Avatar użytkownika
marek
V.I.P
 
Posty: 410
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
Lokalizacja: sda6

Poprzednia strona

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości