Demurrer napisał(a):Z sondy wynika, że większość zrozumiała konieczność posiadania legalnego systemu operacyjnego.
Z resztą oprogramowania jest trochę gorzej, choć ze względu na nieprecyzyjności ostatniej odpowiedzi (w drugiej ankiecie) nie do końca można takie wnioski wyciągnąć. Jeśli bowiem ktoś zaznaczył ostatnią odpowiedź, to wcale jeszcze nie znaczy, że ma jakiegoś pirata.
SatH^Raa napisał(a):Demurrer napisał(a):Z sondy wynika, że większość zrozumiała konieczność posiadania legalnego systemu operacyjnego.
Albo naturalnie zrozumiała konieczność nieprzyznawania się do tego...

Bruno napisał(a):Demurrer napisał(a):Czyli przynajmniej wzrosła przyzwoitość.
Albo dwulicowosc...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości