1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 7 mar 2006, 22:46

sanepid owszem byl :P hehe moze zdarzy sie cud i do lazienek trafi cos takiego jak mydlo i w ogole :twisted: :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Olcia » wtorek, 7 mar 2006, 22:48

no ejj.. :P mydło było... jakoś w poniedziałek.. :P ale się już skończyło i musimy czekać do następnej wizytacji sanepidu.. .:P

Kamila, jaka Ty bojowa się zrobiłaś :lol: :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Martius » wtorek, 7 mar 2006, 22:49

kamila napisał(a):
Martius napisał(a):
braciszku
:D no i to mi sie podoba ...
Ty.. ziOOmuś, weź Ty nie zaśmiecaj nam topicu, czaisz? ( :twisted: :P )


Ja tez sadze ze ta wasze impreza będzie Ok i wogole ekstra super wypasiona
Jeśli chodzi o mydło to sadze ze pojawi się bardzo szybko "przy następnej inspekcji sanepidu "
Jeśli chodzi o śmierdząca szatnie to proponuje no właśnie nie wiem, co
:D
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Morland » wtorek, 7 mar 2006, 22:50

Do któregoś posta wyżej:
W mojej klasie chłopaków jest tylko 7 (słownie siedmiu), resztę klasy stanowią dziewczyny, które w szatni zostawiają taki bajzel, że odnalezienie w pełni skompletowanego stroju na wf w ciągu długiej przerwy graniczy z cudem. Kurtka nie dość, że znajduje się pod kilkoma innymi kurtkami, to jeszcze zwykle nie wisi na wieszaku, na którym powiesiłem ją po przyjściu do szkoły. Na podłodze pełno jest papierów, książek, czasem zdarzy się nawet jakiś plecak, a cała szatnia przypomina raczej wielki śmietnik...
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 7 mar 2006, 22:52

Dobry dowód, że całemu spustoszeniu na Ziemi nie są winni tylko chłopcy
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez kamila » wtorek, 7 mar 2006, 22:52

Olcia napisał(a):Kamila, jaka Ty bojowa się zrobiłaś :lol: :twisted:
ja? :oops: , przeca Marcin wie, ze to był joke :] , kutfa.. coś miałam napisać i zapomniałam, za dużo masła :lol: Ogólenie to pozdro 600 :mg: ..
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 7 mar 2006, 22:57

Morland napisał(a):Do któregoś posta wyżej:
W mojej klasie chłopaków jest tylko 7


:przytul: biedny ;)

w szatni widzialam tylko raz porzadek....w 1 klasie jak nam pokazywano, ktora szatnia jest nasza :P i na dziewczyny nie zwalaj ;] jak cos to zapraszam na wizytacje szatni na polpietrze-pierwsza od okna ;) :lol: wlasciciele:7 dziewczyn i 20 paru chlopakow :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 7 mar 2006, 22:58

Hehe. Reklama szatni, tego jeszcze nie było :)
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez kawon » wtorek, 7 mar 2006, 23:44

niech bufet odwiedzi, może odskrobie lody sprzed wakacji
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Sędzia Czesław » wtorek, 7 mar 2006, 23:53

tak, z taką obleśną warstewką
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez sen » środa, 8 mar 2006, 06:52

Jak miło! Jednym słowem w szatni jest jak kiedyś było :D
Ciekawe czy ten zaduch przybrał już konsystencję półstałą? Wolę nie sprawdzać :?
sen
Bywalec
 
Posty: 46
Dołączył(a): piątek, 24 lut 2006, 11:57
Lokalizacja: Ostpreussen

Postprzez fern » środa, 8 mar 2006, 08:26

My dostaliśmy najwspanialszą szatnię. Nie dość, że w klasie 36 osób (27 chłopaków + 9 dziewcząt), to wieszaków jest około 16 sprawnych (niepołamanych). Do tego szatnia się rozlatuje, wieszaki odrywają się od ściany. W okresie zimowych to jest małe utrudnienie, bo jak każdy powiesi grubą kurtkę to żeby dorwać się do swojej trzeba z 15 minut wertować...
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez .Y. » środa, 8 mar 2006, 09:20

Eh.. Pamietam nasza szatnie.. Poniewaz nie miala klodki, to zawsze byla otwarta, a zeby dokopac sie do swojej kurtki.. Uuu... To bylo cos.. I wszedzie sie walaly niewiadomo czyje buty, najczesciej o niezbyt przyjemnym zapachu.. To byly czasy... :D
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez Sędzia Czesław » środa, 8 mar 2006, 09:34

A to u nas takich jazd nie ma. W klasie 35 osób, ale kurtkę swoją się od razu znajduje....zazwyczaj
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002

Postprzez Nash Johnson » środa, 8 mar 2006, 16:49

jeśli ktoś ma jakąś pracę na angielski to chętnie mu napiszę:)
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości