hehe moze zdarzy sie cud i do lazienek trafi cos takiego jak mydlo i w ogole

kamila napisał(a):Ty.. ziOOmuś, weź Ty nie zaśmiecaj nam topicu, czaisz? (Martius napisał(a):braciszkuno i to mi sie podoba ...
![]()
)

Morland napisał(a):Do któregoś posta wyżej:
W mojej klasie chłopaków jest tylko 7
biedny
i na dziewczyny nie zwalaj
jak cos to zapraszam na wizytacje szatni na polpietrze-pierwsza od okna
wlasciciele:7 dziewczyn i 20 paru chlopakow 

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości