Skandal w VIII LO w Gdyni

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Katia » środa, 1 mar 2006, 21:47

no cóż...Jeśli ma ładne ciało i nie wstydzi się go pokazywać to nie powinno być wielkiego tabu w końcu dziewczyna jest pełnoletnia!!
Avatar użytkownika
Katia
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): środa, 9 lip 2003, 15:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Roman » środa, 1 mar 2006, 23:05

pełnoletnia - głupio zrobiła, że nie poczekała do matury, nie byłoby afery

a chciałabyś być dyrektorem szkoły, której uczennica jest na okładce playboy'a "jak Edyta Górniak"? :>

Katia - a nawet jak nie ma ładnego ciała to od czego jest photoshop :twisted:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » piątek, 3 mar 2006, 13:06

... to całe zamieszanie to bzdura... żyjemy w laickim ponoć kraju <choć ostatnio zaczynam w to wątpić co prawda> i każda pełnoletnia osoba może robić ze swoim życiem i ciałem to na co ma ochotę...

po 1 - dziewczyna jest pełnoletnia
po 2 - nie chodzi do katolickiej szkoły aby dyrekcję miało to w jakiś szczególnie sposób zaboleć
po 3 - nigdzie nie było mowy o tym do jakiej szkoły chodzi, więc tłumaczenie dyrektora, że to wpływa na opinię jego placówki oświatowej jest błazeńskim tłumaczeniem nie na miejscu
po 4 - to nie ordynarne zdjęcia tylko artystyczne akty ...
po 5 - nie zgodzę się, że "dziewczyna musi być super sławna lub mieć znanych rodziców, bo inaczej nie trafiłaby na okładkę" gdyż podejście , że tylko dzięki układom można zostać zauważonym jest troszkę przesadzone ... nie same "gwiazdy" się fotografują... jest wiele akcji "szukamy dziewczyny na okładkę" i widocznie młodej z dobrym ciałem się udało... była to dla niej przygoda i frajda z przeżycia profesjonalnej sesji... pewnie nie spodziewała się takiego szumu i zamieszania ... licząc, że mało kto ją "tam" zauważy lub pozna... może wcześniej nie liczyła też, że trafi na okładkę...

... dziewczyny mi zwyczajnie szkoda... moim zdaniem sprawa za bardzo rozdmuchana i konsekwencje przewyższają zdecydowanie jej "przewinienie", że tak to przewrotnie ujmę ... co za kraj ... nakład gazety ogromy... tylu ludzi kupuje i "podziwia" akty gwiazd... nikt nie skomentował nigdy fotografii negatywnie mówiąc "co za lafirynda, dała się sfotografować nago" ale jak sąsiadka tam umieszczona - to oburzenie "co za brak moralności, mogła to zrobić po egzaminach itd" ... równie dobrze można napisać "mogła to zrobić po studiach lub na emeryturze" bo pracodawca lub prof z uczelni też pewnie nie byliby zadowoleni .... dosłownie zwykła moralność Pani Dulskiej i tyle na ten temat ... :help:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Roman » piątek, 3 mar 2006, 15:05

mnie tylko zdziwiło, że RPO Janusz Kochanowski się tym zainteresował. Może mu okładka przypadła do gustu
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ewe » piątek, 3 mar 2006, 15:21

To prawda ,że ten kraj ma moralność Pani Dulskiej ,ale taki już jest . Ni e powinno się oczywiście robić z tego żadnej afery . U nas tak bywa,że wyrzuca się ładne dziewczyny za taką drobostkę ,a zostawia bandziorów albo narkomanów .
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Suzy » piątek, 3 mar 2006, 16:04

ewe napisał(a):(...) U nas tak bywa,że wyrzuca się ładne dziewczyny za taką drobostkę ,a zostawia bandziorów albo narkomanów .


bardzo trafne spostrzeżenie ... ale jednocześnie tragiczne ... :? czy wpływ na to ma fakt, że owa dziewczyna nie będzie się czaić nocą na dyrektora w krzakach przy jego domu ? :|
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Michał » sobota, 4 mar 2006, 11:24

Licealistka niech lepiej zajmie sie szkoła i matura.
Avatar użytkownika
Michał
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 00:23
Lokalizacja: z radia

Postprzez Vin » sobota, 4 mar 2006, 22:31

padalec napisał(a):Z przyjemnością zobaczyłbym na rozkładówce Playboya moderatorów Forum TKK. Byłaby to wspaniała uczta dla mnie i dla milionów forumowiczów.


O tak. :D
Jestem ZA. :D



EmDeKa napisał(a):Padalcu, masz aparat cyfrowy? Możemy się dogadać... Specjalnie założę nawet dział na forum Sesja Moderatora - dostęp sms'em, powiedzmy... 3.66 z vat :twisted:

Wysmaruję się oliwką i.... pstrykaj!

Może ktoś będzie chciał to oglądać :twisted:


Bardzo chętnie obejrzę. :D
Jestem skłonna nawet 10.50 zapłacić. :D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

re

Postprzez Malkontent » wtorek, 7 mar 2006, 10:10

Michał napisał(a):Licealistka niech lepiej zajmie sie szkoła i matura.


Oj Michał !! Nosisz mocherowy berecik???
To XXI wiek nie klasztor lub zebranie bigotek.
Każdy pełnoletni człowiek ma określone prawa i nikt nie może decydować co Mu wolno a czego nie.
pPozdrawiam :(
Avatar użytkownika
Malkontent
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): sobota, 31 gru 2005, 19:11

Postprzez Sauniere » środa, 28 cze 2006, 13:00

to konflikt cząstkowych racji .. ;)
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości