, ale na Soprano przerwa i znóF zabawa z książkami.. więc dziś nie pośpię sobie.. 
... do 14
jeszcze do tej pory siedzi mi gleboko w glowie - ojjj, gdyby tylko sie spełnił, to juz nic by mi nie bylo potrzebne do szczescia

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości