Suzy napisał(a):jeepi_srs napisał(a): nie masz halun moja przyszla zona
czy ta Pani-żona przypadkiem nie odbywa obecnie jakiegoś stażu?
to az tak maly jest ten kolobrzeg ?

jeepi_srs napisał(a):Suzy napisał(a):jeepi_srs napisał(a): nie masz halun moja przyszla zona
czy ta Pani-żona przypadkiem nie odbywa obecnie jakiegoś stażu?
to az tak maly jest ten kolobrzeg ?
Suzy napisał(a):jeepi_srs napisał(a):Suzy napisał(a):jeepi_srs napisał(a): nie masz halun moja przyszla zona
czy ta Pani-żona przypadkiem nie odbywa obecnie jakiegoś stażu?
to az tak maly jest ten kolobrzeg ?
... zdaje się, że tak![]()
... napiszę więc krótko gdyż nie mogę się powstrzymać - to FENOMENALNA dziewczyna ... a takie słowa z moich ust odnośnie osób z którymi pracuję to rzadkośćpozdrawiam
rowniez pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości