Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez jeepi_srs » wtorek, 28 lut 2006, 23:22

Suzy napisał(a):
jeepi_srs napisał(a): nie masz halun moja przyszla zona :D


czy ta Pani-żona przypadkiem nie odbywa obecnie jakiegoś stażu? :shock:


to az tak maly jest ten kolobrzeg ? :shock:
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Suzy » środa, 1 mar 2006, 18:49

jeepi_srs napisał(a):
Suzy napisał(a):
jeepi_srs napisał(a): nie masz halun moja przyszla zona :D


czy ta Pani-żona przypadkiem nie odbywa obecnie jakiegoś stażu? :shock:


to az tak maly jest ten kolobrzeg ? :shock:


... zdaje się, że tak :lol:

... napiszę więc krótko gdyż nie mogę się powstrzymać - to FENOMENALNA dziewczyna ... a takie słowa z moich ust odnośnie osób z którymi pracuję to rzadkość :spoko: pozdrawiam
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez jeepi_srs » środa, 1 mar 2006, 19:55

Suzy napisał(a):
jeepi_srs napisał(a):
Suzy napisał(a):
jeepi_srs napisał(a): nie masz halun moja przyszla zona :D


czy ta Pani-żona przypadkiem nie odbywa obecnie jakiegoś stażu? :shock:


to az tak maly jest ten kolobrzeg ? :shock:


... zdaje się, że tak :lol:

... napiszę więc krótko gdyż nie mogę się powstrzymać - to FENOMENALNA dziewczyna ... a takie słowa z moich ust odnośnie osób z którymi pracuję to rzadkość :spoko: pozdrawiam


bardzo mnie to cieszy i milo cos takiego przeczytac, ale szczerze piszac to w moim mniemaniu zawsze taka była, jest i będzie :roll: rowniez pozdrawiam
Avatar użytkownika
jeepi_srs
Ważniak
 
Posty: 242
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 22:14
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Uri » czwartek, 2 mar 2006, 14:43

wykapany Larry Laffer ;)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » czwartek, 2 mar 2006, 15:36

SatH^Raa napisał(a):
NataliaW napisał(a):Easy jakie uwodzace spojrzenie.... :girl2: :spoko:

Larry 7. :twisted:


hahaha dokladnie

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » czwartek, 2 mar 2006, 15:41

no niezle, uderzaace podobienstwo :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Uri » czwartek, 2 mar 2006, 20:34

albo Cheech Marin (insp. Joe Dominguez z serialu Nash Bridges)

zdjęcie o tu - klik!
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez jakotako » czwartek, 2 mar 2006, 21:22

To nie dekonspiracja tylko Reklama Wieczorka-przedwyborcza????
Avatar użytkownika
jakotako
Dyskutant
 
Posty: 165
Dołączył(a): poniedziałek, 10 sty 2005, 17:22
Lokalizacja: K-g

Postprzez Flo » czwartek, 2 mar 2006, 22:49

jakotako napisał(a):To nie dekonspiracja tylko Reklama Wieczorka-przedwyborcza????


jak juz piszesz czyjes nazwisko to podaj swoje :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » piątek, 3 mar 2006, 15:53

ha, skoro mi wpadla w rece jedna fota z ogniska tkk (lato). pomyslalem - czemu by nie zamiescic. kolezanki nie bede dekonspirowal, bo moze sobie tego nie zyczyc. fakt, jestem tutaj troche naprany. ale tylko troche :)

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości