Dzień kobiet 3 marca??

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Dzień kobiet 3 marca??

Postprzez Candy » czwartek, 2 mar 2006, 20:08

Dlaczego dzień kobiet mamy obchodzić 3 a nie naprzykład 9 marca?
Przecież lepiej 1 dzień po niż 5 dni przed uroczystością.
Co niektóre panie mają zjazdy na uczelniach, inne mają coś zaplanowane a tu nagle taka wiadomość normalna załama!!! :(
Avatar użytkownika
Candy
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 13:10

Postprzez Vin » czwartek, 2 mar 2006, 20:10

Składam kondolencje wszystkim zawiedzionym paniom.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Mafi » czwartek, 2 mar 2006, 20:11

A co za problem obchodzić 9 marca albo nawet przez cały rok... pff... :|
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Re: Dzień kobiet 3 marca??

Postprzez Flo » czwartek, 2 mar 2006, 20:26

Candy napisał(a):Dlaczego dzień kobiet mamy obchodzić 3 a nie naprzykład 9 marca?
Przecież lepiej 1 dzień po niż 5 dni przed uroczystością.
Co niektóre panie mają zjazdy na uczelniach, inne mają coś zaplanowane a tu nagle taka wiadomość normalna załama!!! :(


:help: Na czym jedziesz? :help:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Re: Dzień kobiet 3 marca??

Postprzez Mafi » czwartek, 2 mar 2006, 20:27

Flo napisał(a):
Candy napisał(a):Dlaczego dzień kobiet mamy obchodzić 3 a nie naprzykład 9 marca?
Przecież lepiej 1 dzień po niż 5 dni przed uroczystością.
Co niektóre panie mają zjazdy na uczelniach, inne mają coś zaplanowane a tu nagle taka wiadomość normalna załama!!! :(


:help: Na czym jedziesz? :help:


jej chyba chodzi o tą impreze w River, że jest 3 marca, o to cho?
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Re: Dzień kobiet 3 marca??

Postprzez Flo » czwartek, 2 mar 2006, 20:28

Mafi napisał(a):
Flo napisał(a):
Candy napisał(a):Dlaczego dzień kobiet mamy obchodzić 3 a nie naprzykład 9 marca?
Przecież lepiej 1 dzień po niż 5 dni przed uroczystością.
Co niektóre panie mają zjazdy na uczelniach, inne mają coś zaplanowane a tu nagle taka wiadomość normalna załama!!! :(


:help: Na czym jedziesz? :help:


jej chyba chodzi o tą impreze w River, że jest 3 marca, o to cho?


nie wnikam o co cho :lol: Ja tam mam swieta codziennie, szczegolnie jak moge spokojnie w WC posiedziec z angora w reku :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Odp.

Postprzez Fisher_kg » czwartek, 2 mar 2006, 20:36

A co za roznica, w jaki dzien bedzie to swieto Pań, to jest bez ruznicy. :lol:
Fisher_kg
 

Postprzez Didi » czwartek, 2 mar 2006, 21:41

Lepiej zorganizowac taka impreze w weekend niz w srode wiecej, imprezy ktore odbywaja sie w ciagu tygodnia w tym miescie prawie nie maja racji bytu...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Re: Dzień kobiet 3 marca??

Postprzez FiDo » czwartek, 2 mar 2006, 22:40

Candy napisał(a):Dlaczego dzień kobiet mamy obchodzić 3 a nie naprzykład 9 marca?
Przecież lepiej 1 dzień po niż 5 dni przed uroczystością.
Co niektóre panie mają zjazdy na uczelniach, inne mają coś zaplanowane a tu nagle taka wiadomość normalna załama!!! :(


a inne panie maja zloty na uczelniach tydzien po i co z nimi? nie dogodzisz.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości